هنر بسته بندی/ بین الملل: کشور چین را می توان به عنوان کشوری معرفی کرد که در آن برای هر دسته از ماشین های صنعت چاپ و بسته بندی تعداد قابل توجهی کارخانه یا کارگاه ماشین سازی وجود دارد که هرکدام در سطح کیفیتی متفاوتی اقدام به تولید ماشین می نمایند.

 خرید ماشین های ساخت کشور چین با هدف برخورداری از استاندارد های کیفی ( در انعقاد قرار داد، خرید, کنترل کیفیت مراحل ساخت, برنامه حمل, نصب و راه اندازی, آموزش, خدمات گارانتی و پس از فروش) نیاز به اجرای پروسه کنترلی دقیق و برنامه ریزی شده دارد. به منظور تامین نیاز یادشده و ایجاد اطمینان بیشتر برای خریداران ماشین های ساخت کشور چین، شرکت GreenField انگلیس با در اختیار گرفتن کارشناسان فنی و متخصص خود در کشور چین و دارا بودن تیم فنی مستقر در تهران با سابقه بیش از 30 سال در صنایع چاپ و بسته بندی همواره تلاش داشته تا بهترین برند ها از لحاظ ارائه کیفت و خدمات در کلاس جهانی را انتخاب کرده و ارایه دهد. این شرکت توانسته با افتخار نمایندگی بهترین برند های چینی که عمدتا سرمایه گذاران و پایه های اروپایی دارند از جمله برند ETERNA  که تمامی مالکیت آن متعلق به برند BOBST  می باشد، و در دسته بندی فلکسو Dinglong، DONGHANG وهمچنین برند های اروپایی و آمریکایی همچون MARK ANDY را در کارنامه خود داشته باشد.

 شرکت GreenField انگلیس با تکیه بر کوله بار سنگین تجربه خود و همچنین کارشناسان، مدیران و مهندسین مجرب و با سابقه خود تلاش بر این دارد تا در تمامی دسته های صنعت چاپ به خصوص در زمینه فلکسو حضور پر رنگی داشته و بتواند هرچه تمام تر خدماتی در زمینه های برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی و فروش، مدیریت فروش، مدیریت تامین مالی و فایننس، مدیریت پروژه های صنعتی، خدمات فنی مهندسی و مدیریت صنعت چاپ ارائه دهد. این شرکت مصمم است تا با بهره گیری از تجربیات و نیرو های انسانی مجرب خود و با استفاده از روش های علمی و مدیریت نوین، نسبت به افزایش بازدهی اقتصادی سازمان مشتریان و همچنین بخش کیفیت تولید کوشا باشد.

 برند DONGHANG  که ofm  ایتالیا یکی از سرمایه گذاران آن می باشد یا dinglong که یکی از سولوشن های برند BOBST هستند همگی در زمینه فلکسو فعالیت داشته و توانسته اند با ارایه کیفتی بالا در بسیاری از کشور های اروپایی و آمریکایی فروش بالایی را در کارنامه خود داشته باشند.