هنر بسته بندی / واحد خبر: در سال 1395 برای اولین بار در ایران خط تولید پاکت باکس یا همان سه طرف گاست به همراه دستگاه تولید زیپ جیبی از کشور چین خریداری و راه اندازی شد . نوین پاکت تولید پاکت باکس را رسما در سال 1396 آغاز و در پایان سال موفق به تولید حدود 30 تن از این محصول شد . با افزایش نیاز بازار و همچنین استفاده از پتانسیل بالای شرکت، خط دوم تولید نیز در سال  1399 راه اندازی شد و با رسیدن به بلوغ فنی و افزایش راندمان امروزه بالغ بر 200 تن پاکت در سال تولید و به بازار عرضه می شود .

درباره پاکت باکس :

پاکت باکس از سه جهت چپ ، راست و ته دارای گاست است و همین موضوع باعث شده در کنار ظاهر زیبا ظرفیت حجمی بالایی نسبت به ابعاد پاکت داشته باشد . ایستایی بسیار مناسب ، دارا بودن زیپ متفاوت و منحصر به فرد جیبی ، قابلیت ریجستر شدن تمامی وجوح پاکت جهت زیبا تر شدن محصول ، استفاده از 2 متریال متفاوت برای ساخت پاکت  و استفاده از فضای بیشتر طراحی از دیگر مزایای این پاکت است .

توانایی های نوین پاکت :

این پاکت در 2 تیپ پاکت های عمومی و پاکت های سفارشی تولید و عرضه می شود. نوین پاکت با سرمایه گذاری مناسب در امر تولید پاکت های عمومی بسته به نیاز بازار، این مدل پاکت را در 5 سایز با ظرفیت های : 250 گرم تا 5 کیلوگرمی در رنگ ها و متریال های متنوع تولید و به بازار های هدف ارایه می نماید .  مشتریان این مدل محصول می توانند پاکت مورد نیاز خود را در کمترین مقدار ممکن انتخاب و خریداری کنند. برای این محصول معمولا  از چاپ سیلک یا چاپ لیبل برای عرضه در بازار هدف نهایی استفاده می شود که این خدمات هم در مجموعه نوین پاکت قابل سفارش گذاری  و خرید است.

تولید پاکت های سفارشی یا اصطلاحا چاپی در ابعاد دلخواه و با متریال های متنوع از قبیل : کرافت ، رویه مات ، رویه براق و رویه مات و براق موضعی و … قابل ارایه در حداقل مقدار ممکن یعنی 500 کیگرم به بالا قابل سفارش گذاری است.

برای چاپ پاکت های اختصاصی از 2 مدل چاپ فلکسو ( کلیشه ) و چاپ هلیو ( سیلندر) استفاده می شود . لازم به ذکر است سیلندر سازی و کلیشه سازی نیر در خود مجموعه انجام می پذیرد.

سایت شرکت نوین پاکت :

www.novinpackat.com

فروش پاکت های عمومی :

09038628860

فروش پاکت های اختصاصی:

09911423260

تلفن کارخانه:

026-44213193

  آدرس دفتر و کارخانه : شهرک صنعتی هشتگرد.