هنر بسته بندی: Wellshire، برند تولیدکننده محصولات گوشتی طبیعی، با همکاری Little Big Brands، بسته‌بندی‌های خود را طراحی مجدد کرد. طرح جدید کماکان در هویت خانوادگی و DNA برند قرار داشت در حالی‌که قابلیت خرید و جذابیت قفسه را بیشتر کرده بود.

طراحی تازه شده این هدف برند را برآورده می‌سازد که بتواند با نسل‌های متفاوت ارتباط برقرار کند و نیز با طرح های بخش‌های مختلف تولید گوشت حیوانات مختلف تعامل و هماهنگی داشته باشد. لوگوی انبار به گونه‌ای روشن و واضح، بازطراحی شد که آن هم به خاطر تعهد Wellshire نسبت به رفتار انسانی با حیوانات بود. قوس به شکلی مدرن تغییر رنگ داده و به قرمز بلوطی تبدیل شده است. فونت‌ها بر روی بسته ساده‌سازی شده‌اند تا خواندن سریع و اسان برای مصرف‌کننده میسر شود و ارتباط برند با خریدار حفظ شود.

Edelmann مدیر مارکتینگ شرکت می‌گوید: از آنجایی که بسته‌بندی مهم‌ترین نقطه تماس با خریدار است، می‌دانستیم که باید برند را مدرن و اصلاح کنیم ودر عین حال آن را آشنا نگه داریم تا مشتریان فعلی بتوانند به راحتی محصولات خود را پیدا کنند. ما می‌خواستیم بسته‌بندی جدیدمان با وعده برند ما مبنی بر کمک به خانواده‌ها با خوب غذا خوردن، ارتباط برقرار کند. به همین دلیل است که ما گوشت بدون آنتی‌بیوتیک را برای مصرف‌کنندگان خود فراهم می‌کنیم.