هنر بسته بندی: با شعار «هر چه کمتر، بهتر»، KHS ماشین لیبل‌زن تازه‌ای را برای تولیدات کوچک و متوسط نوشیدنی روانه بازار کرده است.


ماشین لیبل‌زن, بسته بندی, Innoket Roland 40, تولید آبجو, ماشین‌آلات لیبل‌زن KHS, تولیدکنندگان فعال صنایع غذایی, غذاهای کنسروی, غذای حیوانات, Innoket Roland40, چسب‌زنی سرد,  لیبل‌زنی ذوب داغ, بسته بندی

Innoket Roland 40 ماشین اقتصادی و فشرده‌ای است با خروجی 2500 و 25000 بطری در ساعت که در واقع بیشتر برای تولید آبجو به صورت سفارشی طراحی شده است. Cornelius Adolf مدیر تولید ماشین‌آلات لیبل‌زن KHS می‌گوید: «این ماشین همچنین گزینه‌ای برای تولیدکنندگان فعال صنایع غذایی و غیرغذایی مانند تولیدکنندگان غذاهای کنسروی، غذای حیوانات و شامپو است.»

Innoket Roland40 در حال حاضر با ایستگاه چسب‌زنی سرد عرضه می‌شود. این اجازه می‌دهد تا شانه و گردن لیبل‌ها در دو سطح در یک ایستگاه نصب شوند به عنوان مثال در ایستگاه دوم برچسب‌های پشتی بر روی بطری نصب می‌شوند. ایستگاه خودچسب در تلفیق با چسب سرد نیز قابلیت نصب دارد. روش دیگر لیبل‌زنی ذوب داغ است. همچنین از VarioDrives استفاده شده تا امکان لیبل‌زنی جداگانه را با استفاده از یک سروو موتور فراهم سازد. نصب فویل یا لیبل‌های L و U که معمولا برای برچسب‌های مالیات بر روی درب بطری‌ها انجام می‌شود نیز در این دستگاه قابل انجام است. در نهایت نیز سنسورها صحت نصب صحیح لیبل‌ها را کنترل می‌کنند. حسگرهای دیگری نیز بطری‌های دارای نقص را جدا می‌کنند.