هنر بسته بندی: بهبود وجهه برند قهوه شما به معنای خلق ظاهری عالی بدون از دست دادن تازگی است.

 فویل آلومینیومی, بسته‌بندی قهوه, طراحان بسته‌بندی, مواداولیه متالایز, لمینیت‌های EVOH, بسته‌بندی,  بسته‌های فوم و وکیومی, فلوپک‌, لمینیت‌

AmLite روکش فوق نفوذناپذیر بسیار نازکی است که به طراحان بسته‌بندی امکان آزادی عمل می‌دهد و به خوبی از محصول محافظت می‌کند. به گفته تولیدکننده، این بسته به افزایش پایداری همزمان بهبود تجربه حسی که رضایتمندی نهایی مصرف‌کننده را به ارمغان می‌آورد، منجر خواهد شد. Atramiz مدیر بخش مهندسی شرکت Amcor Flexibles EMEA می‌گوید: «برای هر کسی که قهوه می‌خورد، بو مشخصه‌ای کلیدی برای کیفیت و تازگی است. لایه‌های محافظ متالایزشده این کار را به خوبی انجام می‌دهند.»

AmLite برای قهوه در دو نمونه موجود است: AmLite با لایه محافظ در مقایسه با مواداولیه متالایز و لمینیت‌های EVOH؛ AmLite Uttra که از روکشی ویژه برای محافظت از کالا بهره می‌برد. انواع بسته‌بندی استفاده‌کننده از این ماده اولیه شامل بسته‌های فوم و وکیومی، فلوپک‌ها، پاکت‌ها، درب و کپسول‌های یکبار مصرف می‌شود. AmLite نفوذناپذیری در حدود 10 برابر بیشتر نسبت به آلومینیوم دارد که آن را مناسب برای محصولات حساسی همچون قهوه کرده است. در مقایسه با تولید آلومینیوم، این محصول 21درصد گازهای گلخانه‌ای کمتری تولید می‌کند. نبود فلز در فیلم به معنای این است که رنگ‌ها سفیدتر و شادتر خواهند بود که ظاهری جذاب‌تر به طرح نهایی می‌دهد. رنگ خاکستری که در بسته‌های دارای آلومینیوم می‌بینید، در اینجا حذف شده است.