ایرنا:  معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از برگزاری نخستین نمایشگاه مطبوعات، تبلیغات، چاپ و بسته بندی در این استان خبرداد.

 

چاپ و بسته بندی, اتحادیه چاپ و نشر کرج, نمایشگاه مطبوعات، تبلیغات، چاپ و بسته بندی در البرز

محمد طاهری با بیان این که نمایشگاه در دهه دوم مرداد ماه سال جاری برگزار می شود، افزود: این نمایشگاه با هدف معرفی ظرفیت ها و توانمندی های حوزه رسانه، تبلیغات و چاپ استان البرز به مردم و ادارات استان توسط ظرفیت های خصوصی حوزه فرهنگ و هنر البرز برگزار می شود.
وی اظهار امیدواری کرد در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل مزین شده بتوانند گامی برای توسعه فرهنگ و هنر در استان برداشته شود. وی گفت: این نمایشگاه با مشارکت موسسه فرهنگی هنری هشت بهشت سبز، اتحادیه چاپ و نشر کرج، انجمن تبلیغات و خانه مطبوعات استان البرز برگزار می شود.
طاهری اضافه کرد: موسسات فرهنگی هنری، کانون های تبلیغاتی و چاپخانه های متعددی در برگزاری این نمایشگاه مشارکت دارند. علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه می توانند برای مشاهده پوستر نمایشگاه و فراخوان این نمایشگاه به پورتال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز مراجعه کنند.
نخستین نمایشگاه مطبوعات، تبلیغات، چاپ و بسته بندی استان البرز از 15-11 مردادماه سال جاری از ساعت 16 تا 22 هر روز در محل نمایشگاه دائمی فرهنگ و هنر البرز واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می شود.

www.irna.ir