هنر بسته بندی: Mars Wrigleyاعلام کرده است قصد دارد بخش بزرگی از مجموعه شکلات‌های خود در استرالیا را در قالب بسته‌بندی جدید کاغذی عرضه کند که می‌تواند از طریق جمع‌آوری سنتی کنار‌ خیابانی بازیافت شود.

جایگزینی با Amcor’s FSC-certified paper-based packaging بر روی سه نوع از محصولات شرکت اعمال شده است. شرکت می‌گوید که بسته‌بندی جدید، نتیجه آزمایش‌های گسترده تحقیق و توسعه و نوآوری محلی از سایت تولیدی Mars Wrigley در Ballarat است. طبق گزارش‌ها، این بسته‌بندی به‌طور گسترده‌ای از طریق سطل‌های بازیافت و سطل‌های بازیافت کاغذ/مقوا در سراسر استرالیا قابل جمع‌آوری و بازیافت است.

با این حال، بسته کاملا هم بدون پلاستیک نیست. در رابطه با ترکیب آن، یکی از مدیران Mars Wrigley می‌گوید: «بسته‌بندی کاغذی ما از 86 درصد کاغذ تشکیل شده است اما یک مانع پلاستیکی نازک برای اطمینان از حفظ کیفیت و تازگی محصول و نیز کمک به سیل کردن و نشست مرکب درون آن قرار داده ایم.»

بسته‌بندی دارای یک بریر پلاستیکی بسیار نازک است اما همچنان می‌تواند از طریق بازیافت حاشیه‌ای که توسط ابزار PREP APCO تایید شده است، بازیافت شود. Andrew Leakey ، مدیرکل Mars Wrigley استرالیا، می‌گوید: انتقال به بسته‌بندی کاغذی برای شکلات‌های محلی ما نقطه عطفی در سفر پایداری ما است. سرمایه‌گذاری مداوم مارس در تحقیق و توسعه محلی به ما این امکان را داده است که چابک باشیم و راه‌حل‌هایی ایجاد کنیم که تاثیر مثبتی بر محیط‌زیست داشته باشند، کیفیت دقیق و استانداردهای ایمنی مواد غذایی ما را برآورده کنند اما همچنین برای مصرف‌کنندگان‌مان برای بازیافت از طریق بازیافت حاشیه‌ای راحت باشد. این برای ما بسیار مهم بود زیرا می‌خواستیم اطمینان حاصل کنیم که مصرف‌کنندگان به راحتی به بازیافت بسته‌بندی کاغذی جدید دسترسی دارند. مارس به‌عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تنقلات و خوراکی‌ها در استرالیا، مسوولیت دارد تا ردپای محیطی ما را در سراسر تجارت خود از جمله بسته‌بندی کاهش دهد.