هنر بسته بندی/ واحد بین الملل: Cama Group  از بازدیدکنندگان و صنعتگران ایرانی برای بازدید از غرفه این شرکت در نمایشگاه اینترپک 2023 دعوت به عمل آورد. Cama   قرار است تا در این رویداد از دستاوردهایش در 6 سال گذشته رونمایی کند.

در غرفه 500 متر مربعی این شرکت، ماشین رباتیک بسته بندی شکلات بدون لفاف که برای شرکت Hawaiian Host، از تولیدکنندگاه بنام شکلات در آمریکای شمالی، طراحی شده است به نمایش درمی آید. Cama  می گوید که بازدیدکنندگان از غرفه این شرکت، شاهد پیوند طراحی پیشرفته مکانیکی و زیرساخت های اتوماسیون فوق پیشرفته خواهند بود.

از عمده فناوری هایی که پیش چشم بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت می توان به معماری ماشین آلات بر پایه Industry 4.0 ، تغییرات بسیار سریع در بخش هایی دارای تگ های RFID، سیستم های واقعیت افزوده (AR)، هوش مصنوعی، مدیریت جمع آوری داده از ماشین و …. اشاره کرد. در واقع سیستم های AR گسترش یافته این شرکت امکان آشنایی و بازدید مجازی از بسیاری از ماشین آلات بسته بندی تولید شده را فراهم می کند.

Cama  همچنین پرفروش ترین ماشین جعبه پرکن این شرکت سری FW  را در معرض دید خریدارن قرار می دهد. این ماشین قابلیت پرکنی 25 جعبه کروگیتی در دقیقه را داراست و به خاطر دوام و قابلیتش برای کار در صنایع مختلف معروف است.

Alessandro Rocca ، مدیر فروش شرکت می گوید: ما حتی در زمان همه گیری هم دست از کار نکشیده بودیم. راهکار AR  ما در سیستم های فعلی و قبلی ما بسیار کارا و محبوب شده است و ماشین سفارش Hawaiian Host در واقع تجسمی از آینده تولید در شرکت Cama  است. نمایندگان ما در قاره های مختلف، آماده پاسخگویی و ارایه راه کارهای جدید برای بازدیدکنندگان خواهند بود. سوالات خود را نزد ما بیاورید. تضمین می کنیم با بهترین پاسخ بازخواهید گشت.

غرفه کاما در نمایشگاه اینترپک 2023:

Cama stand A33 in Hall 13

www.camagroup.com