هنر بسته بندی / واحد بین الملل: بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی روسیه همزمان با نهمین نمایشگاه بین المللى تجهیزات، فناورى های صنعت چاپ و تبلیغات در تاریخ 29 خرداد لغایت  1 تیر  ماه 1403در مسکو برگزار خواهد شد.

 این نمایشگاه به عنوان بزرگترین و معتبرترین رویداد صنعت چاپ و بسته بندی در روسیه در سال 2023 با حضور 746 شرکت از 18 کشور جهان و 52 منطقه روسیه و 20467 بازدید کننده متخصص از 48 کشورجهان  و 79 منطقه روسیه با حضور متخصصانی از صنایع گوناگون مانند مواد غذایی و آشامیدنی، دارویی، محصولات غیرغذایی، کالاهای صنعتی و … برگزار شد.

از ایران نیز شرکت های فراچاپ، پولاد پویش، فیدار، گیتیس، شیرین عسل، پل فیلم، نقش الماس، نیام پلاستیک، اصفهان مقدم ،سپهر پلیمر سپاهان و ایران رول در این نمایشگاه حضور داشتند.

گروه های کالایی این نمایشگاه عبارتند از:

فیلم و شرینک محصولات نیمه تمام برای بسته بندی، مواد ترکیبی، جوهر و چسب، پلیمرها و پریفرم های PET، مواد اولیه شیمیایی کاغذ و مقوا،انواع ماشین آلات بسته بندی، انواع ماشین آلات و دستگاه های  پرکن پودر گرانول و مایع، انواع ماشین آلات بسته بندى آماده و لیبل گذارى، مواد خام، ماشین آلات و تجهیزات بازیافت بسته بندى، کاغذ کارتن مقوا و مواد تجهیزات و مواد براى صنعت خمیر و کاغذ، بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی، بسته بندی لوازم آرایشی و دارویی، بسته بندی سخت  و نرم، بسته بندی قابل برگشت، پالت، نوار، جعبه های حمل و نقل، ماشین آلات پالت ساز، ماشین آلات تسمه بندی پالت، تجهیزات انبارداری، وارنیش مرکب و چسب، ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی بازیافت، ماشین آلات سورتینگ و مرتب سازی، بسته بندی تبلیغاتی

این نمایشگاه امسال نیز به رشد خود ادامه خواهد داد و در سال 2024 انتظار می رود رکورد تمام 28 دوره گذشته این رویداد شکسته شود و 40000 بازدید کننده بیش از 800 شرکت کننده  را در فضایی به مساحت 18000 متر مربع بازدید کنند.

شرکت راهکار تجارت به عنوان نماینده انحصاری این نمایشگاه در ایران با افتخار آماده ارایه خدمات جهت حضور در این رویداد است. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه با شماره تلفن 02142917114 یا همراه 09122112159  تماس حاصل فرمایید.