هنر بسته بندی: شرکت Zanders تولیدکننده آلمانی کاغذهای باکیفیت خاص و مقوا برای انواع لیبل، بسته‌بندی و کاربردهای گرافیکی، برند جدید خود با نام Zanpack را روانه بازار کرد.

محصولات پوست و مو و آرایشی, لیبل, بسته‌بندی, کاغذ مناسب برای بسته‌بندی, گرافیک, UV, طلاکوب‌, برجسته‌کاری, لیمینت, افست, فلکسو, گراور, اسکرین, Hp Indigo,

این شرکت همچنین گرید نوردشده برند Chromolux که برای محصولات پوست و مو و آرایشی مناسب است را هم رونمایی کرده است. Chromolux از صاحب‌نام‌ترین کاغذهای با جلای بالاست که در واقع استانداردهای بازار را تعیین می‌کند. برند جدید Zanpack نیز قصد دارد تا در این راه گام بردارد.
ویژگی‌های اصلی این کاغذ مناسب برای بسته‌بندی و گرافیک، چاپ خوب و سفیدی عالی است. این کاغذ برای بسته‌بندی‌هایی که نیاز به درخشش عالی را در قفسه‌ها دارند طراحی شده است.
علاوه بر کاغذ یک‌رو روکش، نمونه دو‌‌رو روکش ابریشمی نیز عرضه شده که حسی ابریشمی را بر دست مصرف‌کننده ایجاد می‌کند. تمام کاغذهای Zanpack مقام در برابر UV هستند و پایداری و سختی خوبی دارند که آنها را مناسب برای انواع طلاکوب‌، برجسته‌کاری و لیمینت کرده است. مدل Chromolux مناسب برای چاپ‌های افست، فلکسو، گراور و اسکرین است. نمونه digital برای بسته‌بندی‌های سفارشی با تیراژ پایین تولیدشده که ویژه ماشین‌های Hp Indigo و کاربردهای تونر خشک است.
اطلاعات بیشتر در www.zanders.com