هنر بسته بندی: رییس هیات مدیره این شرکت با بیان این مطلب به خبرنگار ماهنامه گفت: شرکت یاوران تجارت از آذرماه امسال اقدام به ورود و توزیع نسل جدید ماشین های تزریق پلاستیک کرده که این دستگاه ها در مقایسته با قبل، دارای راندمان بالاتر، افزایش سرعت تولید، مصرف انرژی کمتر و طراحی بهینه تری هستند.

علی نصرتی افزود: با توجه به فرصت های تجاری پیش آمده، شرکت توانسته در زمینه واردات ماشین آلات خطوط تولید و اشتغال زایی رشد چشمگیری داشته باشد به طوری که میزان صادرات و واردات ما نسبت به گذشته 18 درصد افزایش نشان می دهد.

وی به سابقه فعالیت این شرکت از سال 85 اشاره کرد و بیان داشت: با حدود 7 سال سابقه بازرگانی و واردات انواع محصولات مورد نیاز صنعت پلاستیک قادر هستیم 30 عنوان کالای مورد نیاز صنعت کشور را نیز وارد کنیم که این فعالیت در ایران و چین با همکاری 25 نیروی ایرانی صورت می گیرد.

نصرتی افزایش سرعت ترخیص کالاها، الکترونیک کردن پروسه های دریافت سفارش از مشتریان و ارتباط مستمر با آنان را الزامات موفقیت یک شرکت بازرگانی برشمرد و اضافه کرد: هدف شرکت ما واردات کالاهایی است که به بخش صنعت و تولید کشور کمک بسزایی می کند از سوی دیگر هر سال اقدام به صادرات چند قلم کالا به کشورهای دنیا کرده ایم تا نقش موثرتری را در رشد و پویایی اقتصاد کشور ایفا کنیم.

وی مهمترین مشکل بازرگانی را مربوط به مبادلات بانکی بین المللی دانست و ادامه داد: در صورت رفع این مشکل شرایط واردات و صادرات مرتفع خواهد شد.

وی از رسانه ها به عنوان  ویترین حرفه تجارت نام برد و خاطرنشان کرد: بدون معرفی صحیح و به موقع شرکت ها توسط مطبوعات تخصصی به طور عملی شناسایی خریداران و فروشندگان واقعی سخت می شود.

رییس هیئت مدیره ضمن قدردانی از برگزارکنندگان نمایشگاه اصفهان پلاست افزود: به عنوان یک شرکت کننده در این نمایشگاه، با وجود مشکلات جزیی در بخش اطلاع رسانی، رضایت مندی نسبی خود را از این نمایشگاه اعلام می کنیم.