هنر بسته بندی: شرکت West Rock پمپ نازل ضددسترسی کودکان با نام تجاری HiMark CR را به بازار معرفی کرد. این بسته اکنون برای فروش در خرده‌فروشی های دارویی در ایالات متحده به کار گرفته می‌شود.

 

پمپ نازل ضددسترسی کودکان, افشانه دارویی, بسته‌بندی, طرح جدید بسته‌بندی, بسته‌بندی ضددسترسی کودکان, کمیسیون ایمنی کالای مصرف, CR

پمپ نازل ضددسترسی کودکان, افشانه دارویی, بسته‌بندی, طرح جدید بسته‌بندی, بسته‌بندی ضددسترسی کودکان, کمیسیون ایمنی کالای مصرف, CR

این طرح جدید بسته‌بندی راحتی بیشتر بیمار را در پی داشته است. بسته‌بندی ضددسترسی کودکان و بیمار‌محور است و تمام الزامات قانون جدید کمیسیون ایمنی کالای مصرفی (CPSC) آمریکا را رعایت کرده است. تمام بسته‌بندی‌های ضددسترسی کودکان چه در نوع فروش آزاد و چه با نسخه که دارای imidazoline هستند باید از این قانون پیروی کنند. این دارو برای استفاده مستقیم در افشانه‌های بینی مناسب، اما در کودکان عکس‌العمل‌های شدیدی را ایجاد می‌کند. شرکت ویژگی‌های این بسته‌بندی را به قرار زیر اعلام کرد:

 – نشانه‌های دیداری و لمسی موجود بر روی بسته نشان می‌دهد که بسته CR چگونه باید استفاده شود.

– به‌کارگیری حرکت ساده برای باز کردن پمپ نیاز به دقت زیاد، این بسته را بی‌نهایت برای سالمندان مناسب ساخته است.

– درب دارای نشانه‌های شنیداری و بدون تکان اضافی، به مصرف‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا با ایمنی کامل درب را ببندند.

– تلفیق ویژگی CR با پمپ در مقایسه با درب‌های جداشدنی باعث ایجاد ایمنی بالایی برای کودکان شده است چرا که حتی اگر درب باز بماند یا گم شود نیز برای آنان غیرقابل دسترس خواهد بود.

اطلاعات تکمیلی در www.westrock.com