هنر بسته بندی: VisionScan Max تولید کمپانی Sepha‏، قابلیت انجام تست تشخیص نشتی غیرمخرب بر روی بسته‌های بلیستری را با کمترین دخالت اپراتور دارا است. این کمپانی می‌گوید ماشین جدید به سازندگان دارویی توانایی بهبود کیفی بسیار بالا و کاهش هزینه در طول تولید را می‌دهد.

 

بلیسترهای دارویی, بسته بندی, بسته‌های بلیستری, سازندگان دارویی, طراحی, خط تولید بلیستر,

طراحی VisionScan Max به گونه‌ای است که تکنولوژی «بردار و بگذار» را در خط تولید بلیستری به‌طور کامل انجام می‌دهد و حتی می‌تواند مثل یک واحد مستقل عمل کند. Paul Kelly مدیر فروش و بازاریابی Sepha اظهار کرد: «VisionScan Max روند تکاملی محصول موفقیت‌آمیز ما VisionScan بود که سه سال پیش به بازار عرضه شد». این محصول مورد تایید 7 شرکت از 10 شرکت داروسازی مطرح در دنیا است و این در حالی است که از همان تکنولوژی‌های بازرسی استفاده می‌کند اما با سرعت بیشتری تست‌ها را انجام می‌دهد تا نیاز مشتریانی را که می‌خواهند توانایی تست حجم‌های بالایی از بسته‌بندی‌ها را به‌صورت غیرمخرب انجام دهند برطرف کند.

مطابق آنچه Sepha می‌گوید VisionScan Max می‌تواند 600 بسته را در هر ساعت با سطح درستی 15 میکرون تست کند. اپراتور یک مجموعه از بلیسترها را به درون واحد بارگیری می‌کند، این واحد به‌طور خودکار تست‌ها را اجرا می‌کند و محصولات را با توجه به مورد قبول بودن و یا مردود شدن جدا کرده و داخل محفظه‌ها دسته‌بندی می‌کند.

اطلاعات بیشتر در www.sepha.com