بسته بندی, ویدر, لیبل چسبان, ماشین آلات, لیبل, ماشین آلات بسته بندی, packaging, wider, lable,

 

هنر بسته بندی: دقت در کارکرد، ظاهر مناسب، بسته بندی خوب، کیفیت بالای محصول و تناسب کمیت تولید با نیاز بازار مصرف مطابق با استانداردهای بین المللی از شرایط موفقیت در تولید محسوب می شود.

مدیر عامل شرکت ویدر ضمن بیان این مطلب به خبرنگار ماهنامه هنر بسته بندی افزود: در حال حاضر فروش ماشین آلات لیبل چسبان تولید شرکت ما به طور چشمگیری افزایش یافته تا حدی که میزان تولید نسبت به مدت مشابه سال های قبل حدود 2 برابر رشد یافته است.

مهران زنوزی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا با توجه به نوسانات نرخ ارز در سال گذشته توانسته اید محصول جدیدی به تولیدات خود اضافه کنید، ادامه داد: به دلیل کاهش ارزش ریال، تولید ابزار دقیق توجیه اقتصادی بیشتری پیدا کرد بنابراین ما هم اقدام به تولید ابزار دقیق مورد نیاز خود برای مصرف در ماشین آلات تولیدی شرکت مان و همچنین فروش در بازارهای مربوطه کرده ایم.

وی اضافه کرد: محصولات جدید شرکت ویدر از نظر کیفیت همانند و مشابه تولیدات خارجی بوده و حتی در بیشتر موارد محصولات ما برتر و بهتر با قیمت پایین تر تولید می شود.

وی به مشکلات شرکت اشاره کرد و گفت: عمده معضلات شرکت مربوط به بخش مالی و کمبود سرمایه است ولی با این وجود برای ورود قوی به بازارهای هدف و مصرف برنامه ریزی و اقدام کرده ایم.

زنوزی به نقش مثبت رسانه در معرفی و رونق فعالیت شرکت ها و واحدهای تولیدی اشاره و بیان کرد: نقش اصحاب رسانه غیر قابل انکار است ولی پیشنهاد می شود اهالی مطبوعات تماس های خود را با تولید کنندگان و مصرف کنندگان ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی از بخش بازاریابی برای اخذ آگهی به ملاقات حضوری با نیت مصاحبه و بازدید از کارخانه ها و نمایشگاه ها ارتقا دهند تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشند که به طور یقین خوانندگان و به دنبال آن آگهی های بیشتری دریافت خواهند کرد.