هنر بسته بندی: شرکت  Flint Group همیشه از پیشروان تولید فناوری مرکب‌‌های سازگار با UV LED بوده است و به‌تازگی VANTAGE LED را به بازار معرفی کرده که انقلابی‌تر از محصولات مشابه بوده است.

 

 

سری کامل محصولات و خدمات در VANTAGE LED شامل مشاوره و آموزش، روکش‌ها و مرکب‌های LED اختصاصی و پشتیبانی قبل و بعد از مصرف می‌شود. در قلب سیستم، لامپ‌های Ecolux LED تولید شده توسط Air Motion Systems قرار دارد که از بهترین تامین‌کنندگان فناوری LED UV برای صنعت افست ورقی است. VANTAGE LED اطمینان خاطر بیشتری به استفاده‌کنندگان از روش‌های Legacy UV می‌دهد، به‌خصوص برای چاپگرهایی که روش UV را به کار نمی‌گیرند اما بسیار مشتاق به استفاده از مزیت‌های LED هستند.

UV LED به‌خصوص برای چاپگرهای تجاری ورقی که می‌خواهند از سطوح گوناگون بیشتری برای چاپ استفاده و نیز در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند، همچنین گرما و ازن را از فرآیندشان حذف کنند مفید است. دیگر مزایا به قرار زیر هستند:

* ورق‌های چاپ شده به سرعت خشک می‌شوند.

* در بسیاری مواقع، به‌کارگیری ورنی‌ها و روکش‌های پایه روغن یا پایه آب مورد استفاده برای محافظت دیگر لزومی ندارد که این کار باعث کاهش هزینه‌های انرژی می‌شود.

* اسپری پودر حذف می‌شود.