هنر بسته بندی/ Gulfood Manufacturing Report 2014: شرکت ایتالیایی ILPRA تولیدکننده انواع ماشین‌آلات ترموفرمنیگ، تری سیلر و… نمونه ماشین ترموفرمینگ مدل‌های F1 و F0 را ارایه کرده بود. این ماشین‌ها برای کاربردهای متوسط و بزرگ طراحی شده بودند.

بسته بندی, ماشین‌آلات ترموفرمنیگ, تری سیلر, وکیوم, وکیوم/گاز, بسته‌بندی اسکین, صنایع غذایی, صنعتی, پزشکی, چاپ وب, واحد کدزنی, سیستم‌های اندازه‌گیری, قطعه‌زن, چاپگر درون خطی فلکسو,

این ماشین‌ها در دو نمونه عرضه می‌شوند: N برای سیل کردن تنها و VG برای بسته‌بندی، وکیوم، وکیوم/گاز و بسته‌بندی اسکین که قابلیت به‌کارگیری در صنایع غذایی، صنعتی و پزشکی را دارا هستند. این ماشین‌ها می‌توانند با دو نوع مواد اولیه انعطاف‌پذیر و سخت عمل کنند. از ویژگی‌های این ماشین‌ها می‌توان به بهداشتی بودن: کلاس محافظتی IP65 و بدنه تمام‌استیل مناسب برای کار در محیط‌های مرطوب و سخت که قابلیت شستشو را نیز دارا باشد، کاربردپسند بودن: قابلیت تغییر حالت سریع برای تولید محصولات مختلف و تطبیق‌پذیری بالا با خواست مشتری: قابلیت سفارشی شدن با تجهیزاتی همچون چاپ وب، واحد کدزنی، سیستم‌های اندازه‌گیری، قطعه‌زن، چاپگر درون خطی فلکسو اشاره کرد. ابعاد این ماشین‌ها در هر دو مدل 504 ×1130×1880 میلی‌متر بود. طول فضای بارگیری از 500 تا 1800 میلی‌متر متغیر و حداکثر عرض وب مورد استفاده می‌توانست تا 460 میلی‌متر باشد.

ilpra.com