هنر بسته بندی: فناوری جدید تولید درب با نام Smart-Seal 3D Hof-Fill Vacuum را می‌‌توان برای تولید درب‌های PP یا HDPE که بر روی ظروف شیشه‌ای یا جارهای PET دیواره نازک در هر اندازه‌ای همراه با سیل القایی لمینینی آلومینیومی قابل کنده شدن قابلیت نصب دارند به کار گرفت.

بسته بندی, Smart-Seal 3D Hof-Fill Vacuum, درب‌های PP یا HDPE, ظروف شیشه‌ای, جارهای PET دیواره نازک, سیل القایی لمینینی آلومینیومی قابل کنده شدن, طراحی آسان بازشو, درب وکیومی فلزی یک تکه, صنعت بسته‌بندی,   پرکنی داغ, آلومینیوم سیل القایی و ضدسرقت , BPA

طراحی آسان بازشو پیچی می‌تواند جایگزین درب وکیومی فلزی یک تکه شود که چندین سال است در صنعت بسته‌بندی با پرکنی داغ مورد استفاده قرار می‌گرفته است. این پیشرفت جدید در سیل‌کنی درب عملیات پرکنی داغ را می‌توان در هر سه لبه در ظرف‌های مختلف آماده سیل به کار گرفت. در طول لبه بیرونی، در طول لبه بالایی و پایین لبه درونی جار، سطح واقعی فضای سیل، دو تا سه برابر بزرگتر از درب‌های معمولی و متداول شده است. یکی دیگر از مزایا این است که جار می‌تواند حتی پس از برداشته شدن آلومینیوم سیل القایی و ضدسرقت توسط خود مصرف‌کننده و به وسیله نمدی که در درون درب وجود دارد به خوبی سیل‌بندی مجدد شود.

قوانین جدید، به‌کارگیری درب‌های وکیومی فلزی را به خاطر داشتن سیل با سطوح شیمیایی انعطاف‌پذیر منع کرده است چراکه آنها ممکن است حاوی BPA باشند.