هنر بسته بندی: شرکت ایراندار موفق به اخذ سه گواهینامه کیفیت به‌طور همزمان از شرکت توف نورد ایران (TUV NORD) در سال ۹۵ شد.

 

 

 این برند بسیار شناخته شده و متعلق به سازمان‌های TÜV و VdTÜV (اتحادیه توف‌های آلمان) و مشخص‌کننده شرکت‌های بازرسی و پایش فنیTÜV است که تنها می‌تواند توسط اتحادیه بازرسی و پایش فنی (TechnischerÜberwachungsVerein-TÜV) و یا شرکت‌های تابعه TÜVمورد استفاده قرارگیرد.

سه استاندارد استقرار یافته در شرکت ایراندار به شرح زیر است:

ایزو 9001:2015/ سیستم مدیریت کیفیت

در میان سیستم‌های مدیریتی مدرن ایزو 9001، سیستم‌های مدیریت کیفیت در دنیا در جایگاه برترین‌ها ایستاده است. این سیستم به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا روند ویژه‌ای را به منظور برآورده کردن نیاز‌های مشتریان در سطح جهانی و با توجه به کیفیت استانداردها به کار گیرند.

مشتریان به‌طور فزاینده‌ای به خریداران کیفیت طلب تبدیل می‌شوند. آنها می‌خواهند بدانند که نیازهای آنها را برآورده می‌شود. سیستم استاندارد مدیریت کیفی تاییدشده، زمینه کیفی و رضایتمندی مشتری نشان می‌دهد. بکارگیری سیستم مدیریت کیفی رضایت مشتری را افزایش داده، انسجام داشته و پروسه‌های داخلی را تقویت می‌کند. همچنین می‌تواند خطر عدم رضایت مشتری را نیز به حداقل رساند.

ایزو 2015 :14001/ مدیریت کیفیت زیست‌محیطی

افزایش کارآیی، افزایش سود و تضمین فعالیت‌های زیست‌محیطی

ایزو 14001 استاندارد معروف بین‌المللی برای مدیریت کیفیت با در نظر گرفتن نگرانی‌های زیست‌محیطی است. اخذ گواهینامه 14001 باعث می‌شود تمامی اهداف تجاری و کاری هر سازمانی در پناه تحقق حفظ محیط‌زیست قرار گیرد و به صورت عام‌المنفعه تمامی ذی‌نفعان با یکدیگر مشارکت کنند و یک هدف کلی برای همه سازمان‌های در حال فعالیت به‌وجود بیاید. حتی این استاندارد باعث می‌شود تمامی منفعت مالی و رقابتی سازمان‌ها با کاهش هزینه‌ها و مدیریت پسماندها ایجاد شود.

ایزو 18001:2007 OHSAS/  مدیریت ایمنی و سلامت شغلی

نیازهای ایمنی و سلامت تجارت را برآورده می‌کند.

OHSAS 18001 استاندارد معروف بین‌المللی برای سیستم‌های مدیریت ایمنی و سلامت است. OHSAS 18001 نیاز به راهکار سیستماتیک در تصادفات، رویدادها، ضربات و بهداشت صنعتی دارد و شامل تنظیم اهداف، دنبال کردن برنامه‌ها و ارتباط این موارد با کارکنان، دخیل کردن مدیریت ارشد و بازرسی‌های داخلی اجرایی به منظور حصول اطمینان از روند سیستم مدیریتی ایمنی و سلامت از روی برنامه است.