هنر بسته بندی/ Gulfood Manufacturing Report 2014: شرکت اماراتی Total Packaging Solutions Inc. با گردآوری ماشین‌آلات تولیدکنندگانی همچون Bossar، Pillar Technologies، Hugo Beck و… حجم وسیعی از خدمات را به شرکت‌ها عرضه می‌کرد.

 Total Packaging Solutions Inc, بسته بندی, صنعت بسته بندی, ماشین‌های پرکن روتاری و خطی, پرکن عمودی و فلورپ, لیبل‌زن, پالت‌بند, چسب‌زن کارتن, سیل القایی, شرینک, تسمه‌کشی,  سیل عمودی و افقی, فیلم و تسمه, پاکت‌های تک یا دوتایی, ساشه‌های 3 و 4 طرفه, پاکت‌های ایستاده و پاکت های سیل شده از ته, محصولات گرانولی,

این خدمات شامل ماشین‌های پرکن روتاری و خطی، پرکن عمودی و فلورپ، لیبل‌زن، پالت‌بند، چسب‌زن کارتن، سیل القایی، شرینک، تسمه‌کشی، سیل عمودی و افقی و آسانسورهای درون کارگاه می‌شد. همچنین عرضه انواع مواد اولیه مانند فیلم و تسمه نیز جزو خدمات این شرکت بود. ماشین Bossar عرضه شده مدل B1600 بود با قابلیت تولید پاکت‌های تک یا دوتایی، ساشه‌های 3 و 4 طرفه، پاکت‌های ایستاده و پاکت های سیل شده از ته. این ماشین‌آلات همچنین می‌توانستند پاکت با شکل‌های سفارشی و منحصربه‌فرد را نیز تولید کند. انواع مایعات، پودر، محصولات گرانولی، شیرینی و کلوچه و… قابل بسته‌بندی با این پاکت‌ها هستند.

totalpackgulf.com