” سری ماشین های CHS که برای بسته بندی انواع شکلات طراحی شده است می تواند نوع جدیدی از بسته بندی با نام envelope fold  را به مشتریان عرضه کند. شرکت THEEGARTEN- Pactec  تولید کننده ماشین های بسته بندی برای شیرینی جات اندازه کوچک، به تازگی آخرین راه کارهای خود برای صنعت شیرینی و اسنک را به بازار معرفی کرده است. سری ماشین های بسته بندی CHS که برای بسته بندی انواع محصولات شکلاتی طراحی شده می تواند شکل های مختلف لفاف پیچی را به درخواست مشتری انجام دهد.”

 ابریشم چیان کهن تجارت, علیرضا ابریشم چیان, بست بندی شکلات, ماشین بسته بندی شکلات, ماشین دو سر پچwww.abrishamchian.com

هنر بسته بندی / واحد بین الملل: علیرضا ابریشم چیان رییس هیات مدیره شرکت ابریشم چیان کهن تجارت با بیان این نکته افزود: ” طراحی ماشین های بسته بندی مدولار با عملکرد بالا به طور ویژه برای بسته بندی محصولات شکلاتی به روش مطمئن، با دقت و لطافت به سال 2020 باز می گردد که شامل ماشین هایی برای بسته بندی دوسرپیچ  با تعداد 2300 محصول خروجی در هر دقیقه بود. این ماشین در سال 2021 به تولید تجاری رسید و مورد استقبال بی نظیر مشتریان قرار گرفت.

بخش طراحی خلاقانه THEEGARTEN- Pactec  خبر از پایان فرآیند طراحی و تولید ماشین بسته بندی با شکل envelope fold داده است.تکه های کوچک شکلات با سرعت 800 بسته در دقیقه بسته بندی می شوند. این غول خلاقیت اهل درسدن آلمان، برنامه ای برای دستیابی به سرعت 1200 محصول در دقیقه دارد البته در بسته های تکی و نیز 1600 بسته در دقیقه در بسته های دوتایی.”

انواع مختلف بسته بندی همه در یک ماشین

 ماشین CHS در کار با انواع شکل های لفاف پیچی بسیار منعطف است و می تواند با 9 مدل بسته بندی کار کند: دوسرپیچ گرد، دو سر پیچ تخت، یک سر پیچ، پاکت نامه ای، از بالا پیچ، از ته تا، از بغل تا، تمام لفاف آلومینیومی و Vienna- Fruit- Fold . ماشین می تواند نوع بسته بندی و فرمت آن را تنها در 4 دقیقه تغییر دهد و تنظیم کند. اغلب این تغییرات تنها به یک نفر اپراتور احتیاج دارد. خریدارانی که قیمت برایشان مهم است نیز باید بدانند که نوع لفاف پیچی مورد نیاز آنها قابل دستیابی است بدون در نظر گرفتن اینکه ماشین CHS خریداری شده از ابتدا با چه فرمتی تنظیم و ارایه شده بود.

ابریشم چیان در ادامه چنین گفت: “طراحی مدولار ماشین آن را برای گستره زیادی از محصولات و شکل های لفاف پیچی که در فصل ها و رویدادهای مختلف مورد نیاز است ایده ال می کند. CHS به همین خاطر ظرفیت بالایی برای تکمیل و بازطراحی دارد حتی با افزایش روز افزون محصولات با چرخه عمر کوتاه. همچنین تضمین خوبی برای امنیت سرمایه گذاری برای خریداران وجود دارد که می توانند به سرعت به نیازهای بازار مانند تغییر اندازه شکلات ها و شکل های مختلف لفاف پیچی انها پاسخ داده شود بدون اینکه هزینه بیشتر از سازمان به آنها وارد کند.

THEEGARTEN- Pactec همچنین فرمت های جدیدی که بتواند با این اهداف سازگاری داشته باشد را نیز معرفی کرده است. به عنوان نمونه بسته های قبلی بین 16 تا 45 میلی متر طول داشتند اما سیستم جدید طولی بین 16 تا 60 میلی متر ارایه می دهد. همچنین این شرکت هماهنگی هایی را در عرض بسته به وجود آورده که آن را از 12 تا 25 به 12 تا 35 رسانده است که امکانات جدیدی را برای خریداران به ارمغان آورده است. محصولات گرد یا دایره ای با قطر 12 تا 35 و انواع گنبدی شکل با قطر 16 تا 33 میلی متر و ارتفاع 16 تا 28 میلی متر نیز هیچ دشواری برای عملکرد این ماشین به حساب نمی آیند. ”

وی در پایان افزود: ” امروزه، جهان صنعتی که تحت تأثیر رقابت های تنگاتنگ است و همچنین چالش های تشدید شده از رقبای جهانی در دو دهه گذشته، بسیاری از شرکت های تولیدی را برای پذیرش رویکرد تولید جدید بر انگیخته است و توجه منحصر به فردی نسبت به مفهوم تولید ناب ایجاد کرده است. برای ایجاد چنین سیستمی، استفاده از ماشین آلات صنعتی مدرن و با درصد ضایعات پایین، امری اجتناب ناپذیر است . شرکت ابریشم چیان کهن تجارت از سال 1339 با نام بازرگانی میر محمد ابریشم چیان به صورت گسترده، فعاليت و همكاري خود را با كشورهاي اروپايي در امر واردات ماشين آلات خط توليد و بسته‌بندي و مواد اوليه خوراكي در صنعت غذا آغاز كرده است و با بیش از 60 سال سابقه همواره با تمرکز بر انتظارت مشتریان، جایگاه برجسته ای را در صنعت غذا به خود اختصاص داده است و با برنامه ریزی ، ارایه خدمات فنی و همکاری بلند مدت با تامین کنندگان، توانسته است انعطاف پذیری، اعتمادپذیری و نوآور بودن خود را به اثبات برساند.”

 ابریشم چیان کهن تجارت, علیرضا ابریشم چیان, بست بندی شکلات, ماشین بسته بندی شکلات, ماشین دو سر پچ

ابریشم چیان کهن تجارت, علیرضا ابریشم چیان, بست بندی شکلات, ماشین بسته بندی شکلات, ماشین دو سر پچ

CHS

ابریشم چیان کهن تجارت, علیرضا ابریشم چیان, بست بندی شکلات, ماشین بسته بندی شکلات, ماشین دو سر پچ

ابریشم چیان کهن تجارت, علیرضا ابریشم چیان, بست بندی شکلات, ماشین بسته بندی شکلات, ماشین دو سر پچ

EK4