هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2015:شرکت آلمانی THEEGARTEN PAC TEC که در زمینه تولید انواع ماشین‌آلات لفاف‌پیچی آب‌نبات، شکلات، بار و… فعال است، تنها با نمونه محصولات تولیدشده و بدون ماشین‌آلات در نمایشگاه حاضرشده بود.

 

ماشین لفاف‌پیچی انواع شکلات و آب‌نبات, بسته‌بندی, بسته‌بندی دوسرپیچ, فلوپک آب‌نبات, طراحی, برش و لفاف‌پیچی, بسته‌های پاکت نامه‌ای, ماشین‌های لفاف‌پیچ شکلات, بسته‌های فلوپک, نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2015

ماشین‌های سری EK، MCH، HCW، FPC این شرکت برای بسته‌بندی دوسرپیچ، یک‌سرپیچ، بالاپیچ و فلوپک آب‌نبات طراحی شده‌اند که مدل FPH5 می‌تواند تا 2000 بسته را در دقیقه بسته‌بندی کند، آب‌نبات‌هایی به اندازه 15 تا 30 میلی‌متر. در بخش ماشین‌های شکل‌دهی، برش و لفاف‌پیچی انواع کارامل، تافی و آدامس سخت و نرم، این شرکت‌ مدل‌های WHF، EFC، U1 را تولید می‌کند که در این حوزه مدل U1-D-CW نیز تا 2000 عدد محصول را در بسته‌های پاکت نامه‌ای، بغل‌تا و کف‌تا بسته‌بندی می‌کند.

این ماشین می‌تواند اندازه‌های سفارشی را مطابق خواست مشتری تولید کند. ماشین‌های لفاف‌پیچ شکلات، بار برشتوک و سایر بارهای شکل‌دار در مدل‌های FPC، MCC، CHD، CWM2، EU7 و… موجود هستند که در این میان مدل FPC5 که بسته‌های فلوپک را تولید می‌کند سرعتی معادل 1500 عدد محصول در دقیقه با طول 35 تا 220 و ارتفاع 4 تا 30 میلی‌متر دارد.

اطلاعات بیشتر در www.theegarten-pactec.com