هنر بسته بندی :  با پيشرفت روز افزون علم و تكنولوژي در دنيا صنعت بسته بندي نيز دچار تحول شده به طوري كه در زمينه بسته بندي چاي اقدامات جديدي صورت گرفته است. در حال حاضر نسل جديد چاي در بسته بندي جديدي به نام رابسين به بازار آمده است كه تلفيقي از چاي كسيه اي و باز است.

مدير عامل شركت رابسين در مورد بسته بندي جديد چاي گفت: بسته بندي رابسين حاوي يك لفاف آلومينيومي است كه  مي تواند چاي هاي درشت رادر خود جاي دهد.علي اكبري افزود: لفاف اين نوع بسته بندي، استوانه اي داراي سوراخ هاي متعدد است كه اين امكان را ايجاد مي كند تا آب جوش با چاي در تماس مستقيم قرار بگيرد.

وي ادامه داد:آلومينيوم ، دماي آب داخل خود را بالا نگه مي دارد و چاي به سهولت مي تواند در آن دم بكشد ،همچنين به دليل وجود منافذ، امكان استفاده از خاك چاي به كلي منتفي است ، به علاوه آزمون مهاجرت لفاف 86/1 بوده كه به مراتب كمتر از چاي كيسه اي است. اين عملكرد به اين معناست كه بسته بندي رابسين بسيار بهداشتي تر از چاي هاي فوري رايج است و سطح صاف و صيقل لفاف آن باعث مي شود آب از چاي در هنگام خارج شدن چكيده نشود.

مدیر عامل رابسین با اشاره به اين كه چاي ازديرباز در ايران محصولي شناخته شده است و جزء پرطرفدارترين نوشيدني ها محسوب مي شود ، تصريح كرد: چاي با داشتن طعمي دلنشين و آرام بخش ، زماني نسبتا طولاني براي دم كشيدن نياز دارد كه همين موضوع باعث توليد چاي هاي كيسه اي شد.

اكبري گفت : چاي كيسه اي در مدت زمان كمتر مي تواند دم بكشد ونيازي به كتري وقوري ندارد علاوه بر اين، حمل آن بسيار ساده است به همين خاطر، چاي كيسه اي به سرعت در ميان مردم به خصوص جوانان جايگاه مطلوبي پيدا كرد اما در اين ميان برخي با چاي كيسه اي مخالف هستند.وي دليل مخالفت را مربوط به دو مسئله دانست وتاكيد كرد: نخست آن كه طعم چاي كيسه اي با طعم شناخته شده براي چاي متفاوت است كه علت اين امر ،استفاده از خاك چاي به جاي چاي هاي مرغوب و شناخته شده است .مشكل دوم ناشي ازشكل نامطلوب آن پس از دم كشيدن وچكيدن است. اين معضل سرو كردن چاي را در مكان ها ي رسمي دشوارمي كند .

اكبري افزود: صحيح است كه چاي كيسه اي مشكلات بسياري را رفع و لذت چاي خوردن را تا حدودي ساده كرده اما نواقصي نيز وجود داشت بنابراين رابسين چاي را در بسته بندي ارايه كرده كه شكيل است ،زود دم مي كشد و با داشتن محتويات مرغوب براي سرو كردن درهر مكاني مناسب و بدون چكه كردن و ضعف هاي ديگر است. اين نوع بسته بندي در ايران به صورت انحصاري در اختيار شركت رابسين بوده و نام اين نوع بسته بندي برگرفته از نام شركت سازنده است