هنر بسته بندی : براي نخستين بار توليدكنندگان و واحدهاي پركني مي‌توانند در كمترين زمان اندازه‌گيري مشخص كنند كه فشار خط بسته‌بندي در كجا از حد مجاز بيشتر شده كه له‌شدگي يا كوفتگي در محصول را ايجاد كرده است.

 

بسته بندی, هنر, پرکن, اندازه گیری فشار, ظرف شیشه ای, قوطی, سنجش فشار خط, packaging, art, filler, glass container,

 

Quantifeel DRONE فشار خط را اندازه‌گيري مي‌كند، نتايج لحظه‌اي را نمايش مي‌دهد و به متخصصين خط و مهندسين بسته‌بندي برای بهبود كيفيت كمك مي‌كند. DRONE درون خط بسته‌بندي نصب مي‌شود و فشار، جهت، كجي و نوسان‌ها را از طريق بلوتوث به كامپيوتر منتقل مي‌كند. به خاطر نرم‌افزار قوي، داده‌ها كمك مي‌كنند تا تصميم صحيح در كوتاه‌ترين زمان گرفته شود.

Smart Skin Technologies كه سنسور بدون سيم سنجش فشار است را مي‌توان در طراحي بسته‌هاي خاص يا به‌عنوان سيلندر استاندارد براي استفاده در ظرف‌هاي شيشه‌اي، قوطي و آلومينيومي به

كار برد. تحقيقات ثابت كرده است كه فشار بالاي PSI30 مي‌تواند منجر به لهيدگي و آسيب‌هاي مكانيكي شود. در اين مثال، DRONE مي‌‌تواند فشار خط را تا PSI30 پايين بياورد و كاهش ضايعات شيشه تا 50 درصد را موجب شود.

بسياري از شركت‌هاي بسته‌بندي هيچ‌گاه فشار خط را اندازه‌گيري نمي‌كنند كه اين موضوع در صورت نبود تنظيم فشار داخلي، باعث ضعيف شدن ظرف مي‌شود. تا چندي پيش يك درصد ضايعات در صنعت بسته‌بندي مجاز شناخته مي‌شد اما مشخص شده است كه حتي 7/0 درصد ضايعات در ماه در خط توليد بعضي از بسته‌بندي‌ها مي‌‌تواند تا 30هزار دلار هزينه در برداشته باشد.

اطلاعات تكميلي در smartskintech.com