هنر بسته بندی: پیشرفت تزریق‌کننده‌های خودکار به خاطر ترکیب سرنگ‌های شیشه‌ای از پیش پر شده درون ابزار پلاستیکی نگهداری دارو است- چالشی اساسی به خاطر تفاوت مقاومت در هر دو ماده اولیه. Gerresheimer به‌تازگی ابزاری انحصاری را برای آداپتور استاندارد Gx G-Fix خود در جهت جایگیری دقیق و قابل اعتماد سرنگ‌ها و غلاف سوزن معرفی کرده است.

بسته بندی, هنر, سرنگ, بسته بندی دارویی,

ابزارهای دریافت دارو نقشی مهم در بازار محصولات دارویی ایفا می‌کنند. تعداد زیادی از بیماران مبتلا به ناراحتی‌های مزمنی همچون روماتیسم، آرتروز یا پارکینسون از تزریق‌کننده‌های خودکار استفاده می‌کنند. در تزریق‌کننده‌های خودکار GX G-Fix کارکردهای زیادی دارد. ابتدا اینکه آداپتور سرنگ را به ابزار متصل می‌کند. قبل از آن، مقاومت ابعادی بالای سرنگ شیشه‌ای تنها اجازه کنترل جایگاه قرارگیری سوزن تزریق در جلوی تزریق‌کننده خودکار را می‌دهد. هنگامی که G-Fix به تزریق‌کننده هماهنگ می‌شود، قرارگیری دقیق سوزن و کنترل بسیار خوب فرآیند تزریق را سبب می‌شود.

دوم، سرنگ به خوبی در برابر شکستن مقاومت است. محصولات متداول سرنگ را با لبه انگشت درگیر می‌کند. لبه حساس سوزن نسبت به فشار زیاد مقاومت زیادی ندارد و به راحتی می‌شکند. با Gx G-Fix، سرنگ به شانه قوی‌تر وصل می‌شود و ریسک شکستن تا حد زیادی کمتر می‌شود.

بسته بندی, هنر, سرنگ, بسته بندی دارویی,