هنر بسته بندی:  شرکت زرین‌جم مارینا، از تولیدکنندگان آبمیوه با برند سان استار، بار دیگر برای بسته‌بندی محصولات خود، خرید تازه‌ای از SIG Combibloc کرد.

 

SIG Combibloc, سان استار,  زرین‌جم مارینا, بسته‌بندی, بطری کارتنی, کامپوزیت مقوا, بسته‌بندی نوشیدنی, بسته کارتنی, drinkplus, بسته‌بندی‌های کارتنی اسپتیک, Combibloc Mini, پرکنی,  Sun Star

با کمک Combidome، بطری کارتنی از SIG، مارینا در پی ایجاد تفاوتی بیشتر با محصولات رقیب در قفسه فروشگاه‌ها بود. شرکت به زودی 21 نوع از محصولات خود را در Combidome عرضه خواهد کرد. جدای از درب، بسته از کامپوزیت مقوا تولید شده است- از کف تا گنبد بالا که به کارتن شکل خاص خود را می‌دهد. میزبان مالک مارینا چنین می‌گویند: «Combidome تمام نیازهای بسته‌بندی نوشیدنی مدرن امروزی را برطرف می‌کند. بطری مقوایی تمام ویژگی‌های خوب بسته کارتنی را با ویژگی‌های مثبت بطری ترکیب می‌کند. این بسته از تمام جهت‌ها ما را تحت تاثیر قرار داد، نه‌تنها با شکل غیرمتعارفش بلکه با عملکرد ایستایی و ریختن محصول از درون آن. مزیت‌هایی همچون محافظت بالا، اقتصادی بودن و حفاظت از محیط‌زیست، گزینه‌هایی هستند که ما را در انتخاب صحیح بسته‌بندی کمک نمودند.»

مارینا از نخستین خریداران در جهان است که از فناوری drinkplus شرکت SIG Combibloc برای داشتن محصولی طبیعی و بسته‌بندی‌های کارتنی اسپتیک بهره برده است. ماشین‌های GFA124 پرسرعت برای پرکنی Combibloc Mini، در حال حاضر با ظرفیت 24هزار پاکت در ساعت مشغول کار هستند.