هنر بسته بندی: شرکت آلمانی  SCHOBERTECHNOLOGIES GmbH در زمینه طراحی و تولید انواع ابزار، قالب های دایکات و ماشین های مورد استفاده در تولید فیلم، فویل بسته بندی، الیاف نبافته و صنایع کانورتینگ کاغذ فعالیت می کند. این تجهیزات تا کنون به بیش از 100 کشور دنیا فروخته شده اند.

 

Schober, طراحی و تولید انواع ابزار, قالب های دایکات, تولید فیلم, فویل بسته بندی, الیاف نبافته, صنایع کانورتینگ کاغذ, سیستم های پانچ, دایکات های روتاری, فیلم های چاپ دیجیتال , PET, PS, PS, OPP, کاغذهای لمینیت شده, ماشینMLPP, پرفراژ, بسته بندی

سیستم های پانچ این شرکت برای فیلم هایی تا عرض 2000 میلی متر و سرعتی برابر با 1000 متر بر دقیقه طراحی شده اند. دایکات های روتاری این شرکت مدل RSM-DIGI.VS به طور ویژه برای تبدیل و تولید فیلم های چاپ دیجیتال شده و فویل هایی همچون OPP, PE, PS, PET,،کاغذهای لمینیت شده و مواد اولیه ترکیبی ساخته شده است. ماشینMLPP مدلی ایده آل برای تولید محصولات خودچسب با دقت بسیار بالاست.

این شرکت همچنین از PBOبرای سوراخ کاری و پرفراژ یا برش های سرتاسری در الگوهای متفاوت محصول استفاده می کند. به گفته مسوولین شرکت  Schober به زودی فعالیت تجاری خود در ایران را آغاز می کند.