هنر بسته بندی/Gulfood Manufacturing 2014 Report: شرکت Haus Centrifuge Technologies تولیدکننده انواع جداسازها، سانتریفیوژ روغن، سانتریفیوژ جداساز آب از خاک، در این نمایشگاه دستگاه مدل DDE5342 خود را عرضه کرده بود.

 بسته بندی, جداسازها, سانتریفیوژ روغن, سانتریفیوژ جداساز آب از خاک, Gulfood Manufacturing 2014 Report, کارخانه‌های کاغذسازی, سوخت زیست‌محیطی, کارخانه‌های تصفیه آب شهری, جداساز شیر, ماشین‌های برگ‌کن و شستشو, خردکن

این ماشین برای جداسازی سوسپانسیون‌های جامد- مایع یا جامد-مایع- مایع طراحی شده است. ماشین دارای سیلندر یک هسته مرکزی است که با سرعت بالا می‌چرخد. ظرفیت این ماشین از 1 تا 180 مترمکعب در ساعت متغیر است. این ماشین در کارخانه‌های کاغذسازی، سوخت زیست‌محیطی، کارخانه‌های تصفیه آب شهری، صنایع تولید آهن و مس و… کاربرد دارد. از دیگر محصولات این شرکت می‌توان به جداساز شیر اشاره کرد. این ماشین‌ها برای جداسازی فاز مایع از ذرات جامد در یک مایع طراحی شده است. مدل MAXCREAM برای جداسازی کرم از شیر   به کار می‌رود و مولکول‌های روغن و ذرات جامد نامطلوب را از آن جدا می‌کند. از دیگر کاربردهای این مدل باید به شفاف‌سازی شیر اشاره کرد. دیگر ماشین تولیدی این شرکت سری ماشین‌های برگ‌کن و شستشو، خردکن و جداساز در بخش زیتون و روغن زیتون است.

haus.com.tr