هنر بسته بندی: Anchor Packaging Inc. جديدترين محصول خود را كه شامل طراحي ارگونوميك، كاهش استفاده از مواد نفتي، قطعاتي عريض، تميز و نرم است را وارد بازار مي‌كند. سري Wave ظروفي هستند در سايزهاي مختلف 16، 24 و 32 اونسي كه با نام تجاري MicroRaves شناخته مي‌شوند.

 

 بسته بندی, Anchor Packaging, طراحي ارگونوميك, كاهش استفاده از مواد نفتي, طراحي, طراحي مدرن امروزي, درب‌های ضدنشت Wave, پلي‌پروپلين, درب‌های گنبدي شکل PP و RPET, ظروف درون مايكروويو, درب‌های تخت RPET, تكنولوژي ضد بخار, افزودني‌های معدني طبيعي, ظروف و درب‌های PP, محتویات مصرفی بازیافت شده,

ظروف 9”x6” سري Wave با ديواره‌های نرم، سطح داخلي مناسب براي استفاده از قاشق و سطح بيروني مشكي براق طراحي شده كه خريداران را با طراحي مدرن امروزي آشنا مي‌كند. درب‌های ضدنشت Wave از پلي‌پروپلين ساخته شده‌اند. درب‌های گنبدي شکل PP و RPET جديد آن نرم، براق، پهن و راه‌راه هستند كه مي‌توان محتويات غذا را در آنها ديد. درضمن تا 240 درجه فارنهايت حرارت را تحمل مي‌كنند و لازم نيست بعد از گرم كردن غذاي اين ظروف درون مايكروويو، آن را دوباره در بشقاب بريزيد. درب‌های تخت RPET هم سطحي نرم دارند و مناسب براي اقلامي است كه ميزان مصرف آنها باید کنترل شده باشد.

درب‌های گنبدي شکل از پلي‌پروپلين ساخته شده و تكنولوژي ضد بخار در آنها به كار رفته است كه تازه و خوش‌رنگ به نظر رسيدن غذاها، فرصت تجاري را براي فروشندگان اين محصولات افزايش مي‌دهد.

اين ظروف از افزودني‌های معدني طبيعي ساخته شده‌اند و تا 40درصد ميزان رزين در آنها كاهش يافته است. مصرف‌كننده مي‌تواند ظروف و درب‌های PP را در ماشين ظرفشوي بشويد و دوباره استفاده كند.RPET تخت و درب گنبدی‌شکل همگی از محتویات مصرفی بازیافت شده تولید شده‌اند.

محصولات Anchor Packaging را مي‌توان براي اهداف تجاري، غذاهاي آماده در سوپرماركت‌ها و بيرون‌بر رستوران‌ها به كار برد.