هنر بسته بندی:  QubeVu پرسرعت‌ترین دستگاه اندازه‌سنجی برای تمام اجسام در همه اشکال است. این دستگاه به گفته سازنده برخلاف دستگاه‌های مشابه پیشین که نور کمی داشتند عمل می‌کند. فناوری انحصاری QubeVu هر بسته‌ای را در هر جهتی اسکن می‌کند و حتی از هر جسمی برای ردیابی و محافظت‌های بعدی عکاسی می‌کند.

مزیت‌های این دستگاه چندکاره بودن آن است. شرکت ویژگی‌های زیر را نیز جزو برتری‌های این ابزار برشمرده است:

– سریع‌ترین دستگاه اندازه‌گیری همه اشکال در جهان

– دقت تاییدشده

– اسکن کاملا خودکار بدون نیاز به تطبیق اشیا

– سادگی منحصربه‌فرد در اپراتوری

– امکان اتصال فیش به فیش با نرم‌افزارهای حمل‌ونقلی

– عکاسی از تمام آیتم‌ها برای ردیابی‌های بعدی

– بدون قطعات متحرک و نگهداری خاص

– ساخت کشور امریکا

در ادامه به چندین مدل از این دستگاه‌ها با کارکردهای متفاوت و ویژگی‌های فنی آن‌ها اشاره می‌شود:

دستگاه ابعادسنجی, خواندن بارکد,

QubeVu DimStation

مدل ساده ایستاده با نمایشگر متصل که کارکرد صنعتی و استفاده در خرده‌فروشی‌ها را دارد. تنظیمات آن تنها به  10 دقیقه زمان احتیاج دارد. فضای مورد اشغال آن کم است به همین خاطر در هر فضایی قابل استفاده است. می‌توان از آن برای اندازه‌گیری مکعب‌ها، تیوب‌ها، پاکت و شکل‌های نامنظم استفاده کرد. دقت آن تا 5 میلی‌متر است و در 2صدم ثانیه اندازه‌گیری را انجام می‌دهد.

QubeVu ؛ سریع‌ترین دستگاه ابعادسنجی کالا

QubeVu DimStation XL

این دستگاه علاوه بر موارد بالا، قابلیت اندازه‌گیری اجسام بزرگ را نیز دارد. بیشتر کاربرد آن برای انبارهاست. می‌توان آن را بر روی میز یا تسمه نقاله برای راحتی کار نصب کرد. دقت و واکنش مطابق نمونه قبلی است.

QubeVu ؛ سریع‌ترین دستگاه ابعادسنجی کالا

QubeVu Indnstrial

این مدل علاوه بر ویژگی‌های قبلی قابلیت خواندن بارکد و گرفتن عکس‌های کیفیت بالا مناسب برای OCR را دارد. ویژگی دیگر قابلیت اندازه‌گیری اجسام بزرگ است. حداکثر اندازه اجسام در این نمونه برای اندازه‌گیری می‌تواند 1200×800×800 سانتی‌متر باشد. دستگاه قابلیت نصب و ارسال آنلاین اطلاعات به نرم‌افزارهای حمل‌ونقلی ازجمله FedEx ShipStation را داراست. ویژگی دیگر تمام دستگاه‌های تولیدی شرکت این است که هیچ‌گونه لیزری که برای سلامت انسان مضر باشد در آن وجود ندارد.