هنر بسته بندی:  Roland DGA آخرین چاپگر دیجیتال عریض Versa UV را روانه بازار کرد. ابزاری خلاقانه برای انتقال فرآیند نمونه‌سازی اولیه بسته‌بندی.

بسته بندی, هنر, صنعت بسته بندی, چاپگر دیجیتال عریض, نمونه سازی بسته بندی, پیش از چاپ, طراحی بسته بندی, جعبه مقوایی, لیبل سنتی, ورنی, چاپ فلکسو, شرینک

این ماشین به گفته تولیدکننده انقلابی در روند پیش از چاپ به وسیله آسان‌تر و سریع‌تر همچنین مقرون به‌صرفه‌تر کردن آن به وجود آورده است که تولید نمونه اولیه را به مراتب واقعی‌تر و با استفاده از مواد حقیقی چاپی امکان‌پذیر کرده است.

شرکت همچنین VersaCAMM eco-solvent چاپگر- برش‌زن جدید از سری Vsi را نیز معرفی کرده است. Hiroshi Ono مدیر تولید شرکت می‌گوید: «چاپگرهای VersaUV به شرکت‌های طراحی بسته‌بندی، چاپگرها و کانورترها این امکان را می‌دهد تا نمونه‌های اولیه‌ای تولید کنند که همانند محصول پایانی باشند همراه با امکاناتی چون ورنی و برجسته‌کاری. این چاپگرها تمامی الزامات تزئین نمونه اولیه بسته‌بندی از لیبل‌های سنتی تا جعبه‌های مقوایی تیراژ پایین را به همراه چاپ فلکسو و شرینک پوشش می‌دهند. در این ماشین همچنین از فناوری UV-LED استفاده شده است.»

اطلاعات تکمیلی در rolanddga.com