هنر بسته بندی: Importaco Poland تولیدکننده اسنك در لهستان، يك نوع پلاستيك بسته‌بندي سخت را كه توليد شركت RPC Bebo Polska است براي بسته‌بندي ميوه‌های خشك و آجيل خود انتخاب كرده است.

 Importaco Poland, اسنك, پلاستيك بسته‌بندي سخت, RPC Bebo Polska, بسته‌بندي ميوه‌های خشك و آجيل, بسته‌بندي, ظرف مستطيل شكل را از ورق PP, لايه فويل, درب از جنس PET, سیل‌بندی, طراحي بسته‌بندي, برچسب‌های براق,

دوام طولاني، محافظت از محصول و قابلیت توليد محصول و بسته شدن مجدد درب اين بسته‌بندي دلايل انتخاب Importaco Poland و ظرف جدید آن است.  RPC Bebo Polskaاين ظرف مستطيل شكل را از ورق PP ساخته است هم به اين دليل كه جنس شفاف اين ورق باعث مي‌شود كه محتويات داخل بسته مشخص باشد و هم به‌دليل طراحي خوب و كاربردي آن كه مناسب بسته‌بندي است.

لايه فويل رويي، محصول داخل بسته را محافظت و عمر آن را طولاني مي‌كند و ظرف به وسیله درب از جنس PET به خوبی سیل‌بندی دوباره مي‌شود و محتويات داخل را تازه نگه مي‌دارد و از هدر رفتن غذا جلوگيري مي‌كند.

طراحي بسته‌بندي فضايي براي استفاده از برچسب‌های براق درنظر مي‌گيرد تا بسته‌بندي بهتر به چشم بيايد و از نظر بصري هم قوي باشد.

اطلاعات بیشتر در www.rpc-beboplastik.de