هنر بسته بندی: آخرین دستاورد Kortec Inc قوطی سه‌لایه پلاستیکی PP/EVOH/PP با نام تجاری KlearCan است که به‌طور ویژه به‌عنوان جایگزین قوطی‌های فلزی طراحی شده‌اند و احتیاج به هیچ نوع اصلاحی در خطوط پرکنی/ دربندی/ لیبل‌زنی را ایجاد نمی‌کنند.

با ایجاد شفافیت، این ظروف محتویات خود را به خوبی در پیش چشم خریداران به نمایش می‌گذارند و ایجاد تفاوت می‌کنند. طول عمر نگهداری محصول در آنها نیز از 2 تا 5 سال متغیر است. مدیر تولید شرکت در این خصوص چنین می‌گوید: «ما پیش از این تولیدکننده بطری‌های PET بودیم در این راه تلاش کردیم تا با کنترل جابه‌جایی دی‌اکسیدکربن و اکسیژن از بسته‌بندی، طول عمر محصولاتی همچون آبجو، کچاپ، چای و آبمیوه را بالا ببریم. در راه تلاش برای توسعه شرکت به این نتیجه رسیدیم که PET برای استفاده در فضای غذایی قابل استفاده نیست. علت اصلی این بود که PET طاقت تحمل حرارت بالای فرآیندهای قرع مواد غذایی را نداشت اما PP این ویژگی را دارا بود. استاندارد صنعت در این بخش 121 درجه سانتی‌گراد است.»

این یک قوطی دوتکه است که با قالب‌گیری تزریقی تولید می‌شود. هر چیزی تا زیر درب با قالب‌گیری تزریقی تولید می‌شود. سایر چیزها در استانداردهای معمول صنعتی شکل می‌گیرد.