هنر بسته بندی: کانون تبلیغات پیآرت با بیش از 14 سال فعالیت در زمینه تبلیغات و ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی جهت پخش در شبکه های سراسری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه های دیجیتال  و حالا با ساخت انواع موشن گرافیک و با در اختیار داشتن کادری مجرب همراه با بهترین دوبلرهای کشور و استودیو ساخت حرفه ای این امکان را فراهم آورده است تا تمامی مجموعه ها، سازمان ها، شرکت ها و … بتوانند از این طریق تبلیغات گسترده و در عین حال کم هزینه داشته باشد.

 

مدیر عامل شرکت پیارت در مورد موشن گرافیک گفت:موشن گرافيك يا گرافيك حركتي با استفاده از تكنولوژي ويدئو يا انيميشن و با ايجاد توهم حركت يا تغيير در ظاهر المان هاي بصري ايجاد مي شود. موشن گرافيك معمولا وقتي كه براي پروژه هاي مالتي مديا به كار مي رود با صدا همراه خواهد شد .

محمد گودرزی افزود: موشن گرافیک به عنوان یک فرم هنری، توانسته است با ترکیب کردن دوربین پویا و المان های سه بعدی به دگر دیسی خود ادامه دهد. همچنین از نرم افزارهایی نظیر سینما فوردی، تری دی، استودیو مکس، آتودسک مایا، بلندر و افتر افکت برای ساخت موشن گرافیک استفاده می شود .

وی ادامه داد: در صورتی که قصد تبلیغات در اینترنت، شبکه های اجتماعی، وایبر، و یا حتی درج تیزر در وبسایت خودتان را دارید این بهترین انتخاب شما خواهد بود. با سفارش ساخت یک تیزر موشن گرافیک کوتاه، جذاب کلاسیک و یا مهیج و اکشن، محصولات و خدمات خود را در فضای مجازی معرفی کنید.

علاوه بر این، راه اندازی کمپین تبلیغاتی از این طریق بسیار مطلوب و نتیجه بخش خواهد بود. این رده جدید از تبلیغات با توجه به هزینه ی کم مخاطبان بسیاری دارد و مورد توجه بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان قرار گرفته است.

وی به ساخت تيزر گرافيكي و موشن گرافيك با جذابيت بسيار بالا برای نمايش دادن خدمات مورد نظر و تصاوير مرتبط، به همراه تصاوير و نام و لوگواشاره کرد و گفت: اين نوع تيزر و كليپ نيازي به فيلمبرداري ندارد و مقرون به صرفه تر از تيزر ويديويي كه نياز به فيلمبرداري دارد است.

در پایان از متقاضیان درخواست می شود برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه های کانون پیآرت، به آدرس سایت www.piart.ir مراجعه کرده یا با شماره 88309495 و 88829967 تماس حاصل نمایند.