هنر بسته بندی :شرکت مولتی وک به‌زودی در بهار آینده یکصدمین تری‌سیلر مدل T300 خود را روانه بازار خواهد کرد. این نوع تری‌سیلر اتوماتیک، برای مواردی که سرعت و حجم خروجی محصول متوسط هستند کاربرد دارد. اصلی‌ترین دلیل موفقیت T300 در بازار داخلی و خارجی، قیمت مناسب آن توام با سادگی کاربری و بهره‌برداری آن است.

شرکت Guven brot از بزرگ‌ترین تولید‌کننده نان ترکی در کلن آلمان است که بیش از ۲۰ مدل نان توسط مجهز‌ترین و مدرن‌ترین ماشین‌آلات تولید می‌کند. این شرکت از سال گذشته شروع به بسته‌بندی نان روی دستگاه ترموفرمر اتوماتیک R245 مولتی وک تحت سیستم MAP کردکه پیش از این نان تولیدی روزانه خود را در کیسه‌های ساده روانه باز می‌کرد و به این ترتیب میزان ماندگاری نان تازه حداکثر ۴ تا ۵ روز بود. اما با استفاده از دستگاه R245 مولتی‌وک نه‌تنها میزان ماندگاری محصولاتش را به ۳ تا ۴ هفته افزایش داد، بلکه هزینه‌های جانبی‌اش کاهش قابل ملاحظه‌ای یافت. موضوع به همین جا خاتمه نیافت و این شرکت توسط بهره‌گیری از امکانات جدید بسته‌بندی قادر به ارایه راهکاری شد که به راحتی گوی سبقت را از سایر رقبای خود ربود و وارد دور جدیدی از بازار تولید شد. سرمایه‌گذاری روی روش جدید بسته‌بندی این شرکت را قادر ساخت که بدون نگرانی از فساد زودهنگام محصولاتشان، آنها را به دورترین نقاطی که پیش از این قادر به ارسال نبود، صادرکنند.

مولتی‌وک در جهت سرویس، خدمات و پشتیبانی پس از فروش و همچنین در راستای تقویت موقعیت بازار خود در زمینه تولیدات محصولات غذایی اقدام به ارایه برنامه سرویس و نگهداری سالانه این ماشین‌آلات نیز کرده است. به‌طور مثال می‌توان به شرکت Chilean، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماهی و غذاهای دریایی در شیلی اشاره کرد که به‌عنوان بخشی از برنامه واگذاری سه دستگاه بزرگ ترموفرمر مدلR535 ، از شرایط ویژه و تخفیفات ارزنده در زمینه تهیه قطعات یدکی نیز بهره‌مند می‌شود.

 ماندگاری و طراوت طولانی‌تر برای میوه و سبزیجات تازه

کمپانی بزرگ Jaycee Herb Traders در کانادا، اقدام به بسته‌بندی محصولاتش روی دستگاه ترموفرمر مدل R245 شرکت MULTIVAC کرده است. این کمپانی با بهره‌گیری از تکنولوژی FreshSAFE روشی اتخاذ کرده تا خود را از سایر تولیدکنندگان میوه و سبزیجات تازه متمایز کند. با توجه به حساسیت بالای سبزیجات تازه و اهمیت شاخص تازگی این محصولات برای مصرف‌کنندگان، تکنولوژی FreshSAFE تضمینی برای ماندگاری طولانی مدت محصولات فراهم بوده است. از آنجایی که MULTIVAC در زمینه صنعت بسته‌بندی دارای شهرت جهانی است، این اطمینان را برای تولیدکنندگان به‌وجود آورده است تا محصولاتشان را به صورتی جدیدتر، شکیل‌تر، تازه‌تر، مطمئن‌تر و با ماندگاری طولانی‌تر به بازار عرضه کنند. در تکنولوژی FreshSAFE روزنه هایی که در سطح فیلم رویی بسته ایجاد می‌شود، امکان تبادلات گازی را به گونه‌ای فراهم می‌سازد تا میزان معینی از اکسیژن به داخل بسته نفوذ کند و در عین حال میوه و سبزیجات، تازه باقی بمانند.