هنر بسته بندی: MPS یک ماشین فلکسو جدید با چاپ جوهر جت بسیار با کیفیت دارای 6 رنگ و گزینه رنگ سفید را رونمایی کرد. این راه‌حل چاپی هیبریدی به کانورترها ظرفیت چاپ جدیدی را می‌دهد که تلفیقی از تکنولوژی‌های متداول و چاپ دیجیتالی است با اپراتوری که برروی آن چه MPS به خاطر آن شناخته شده است تمرکز می‌کند.

 

 ماشین چاپ فلکسو هیبریدی, ماشین فلکسو, جوهر جت, کانورتر, چاپ دیجیتالی, ماشین هیبرید, چاپ فلکسو EF, ماشین لیبل EB, کنترل کشش وب, طراحی, لیبل‌های کوچک و بزرگ, خشک کردن UV/LED, بسته بندی

در کنار این ماشین هیبریدی جدید، MPS دو ماشین چاپ دیگر را هم در Labelexpo Europe به نمایش گذاشت: نسل جدید ماشین چاپ فلکسو EF ‘Neo” و ماشین لیبل EB.

 EF Neo به‌طور کامل دارای مشخصات تکنولوژی servo drive جدید، نرم‌افزار چاپ جدید، سیستم کنترل کشش وب طراحی مجدد شده و کنترل پنل و صفحه لمسی بزرگتر است. منوی پنل اپراتور، دکمه‌ها و آیکون‌ها دوباره با طرح‌بندی مدرن، جدید و آسان طراحی شده‌اند. تولید بیشتر در سایه ترکیب تکنولوژی servo drive جدید با رابط اپراتوری بهبود یافته به دست می‌آید. در زمان رونمایی در Labelexpo چندین نمونه نمایشی از ماشین چاپ EF Neo ارایه شد که چاپ بسیار عالی با کمترین کشش وب را در معرض نمایش گذاشت.

ماشین چاپ لیبل EB بسیار ایده‌آل برای لیبل‌های کوچک و بزرگ است که هر اپراتوری می‌تواند با آن لیبل‌های با کیفیتی را که هم برای اپراتور آسان است و هم در هزینه صرفه جویی می‌کند تولید کند.

نتایج همکاری‌های جدید با شرکایی که پیشگامان این صنعت هستند مثل همکاری تکنولوژیکی با GEW برای سیستم خشک کردن UV/LED هیبریدی بر روی EF Neo، Kocher & Beck برای واحد جدید و تمام اتوماتیک تغییر سریع قالب و AVT برای سیستم PrescoNW جهت فرآیند تمام اتوماتیک اعمال فشار بر روی ایستگاه‌های چاپ، در Labelexpo اروپا نشان داده شد.