تولید قوطی های سه تکه نیم کیلویی، برنامه امسال مازند قوطی است,  بسته بندی, مازند قوطی, هنر, قوطی, تین پلیت, کنسرو, لاک, صنایع غذایی, طراحی, فلزی, packaging, art, ghooti, tin plate, design, mazand ghooti,

 

هنر بسته بندی: صنایع بسته بندی مازند قوطی در سال های گذشته در عرصه تولید قوطی های دو و سه تکه غذایی گام های بلندی برداشته است .  برای اطلاع از کم و کیف و چگونگی روند پیشرفت این شرکت   گفت و گویی را با آقای علی نظری مدیر عامل شرکت انجام داد ه ایم که در ادامه می خوانید:

ارزيابي شما از فعاليت شركت در حال حاضر نسبت به گذشته چگونه است؟

با وجود شرايط نامساعد اقتصادی و نوسانات شديد بازار در سال 91 كه باعث افت و خيز هاي شديد قيمت ها و كاهش قدرت خريد مشتريان شد، اين واحد توليدي توانسته است در اواخر سال 91 و اوايل سال 92  به رشد چشمگيري در زمینه توليد و فروش محصولات دست یابد. آمارها بیانگر این است که تولید اين مجموعه در اواخر سال 91 به میزان 35 درصد و سه ماهه اول امسال حدود 44 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته  كه اين دستاورد با تکیه بر دانش و تجربه مدیران كارآمد و با سابقه و جذب درصد مهمی از سهم بازار ميسر شده است.

به عنوان یک تولید کننده موفقیت خود را مستلزم چه عوامل و شرایطی می دانید؟

صنايع بسته بندي مازند قوطي در ابتدای کار با توليد برای برندهاي محدود و خاص فعاليت خود را آغازکرد و در سالهاي اخير با جلب مشتري های جدید ، ارتقای كيفيت و تنوع محصولات براساس تقاضاي بازار توانسته  است فروش تولیدات خود را به نحو چشمگيري افزايش دهد. خوشبختانه در چند ماه ابتدایی كه از سال 92 پشت سر گذاشته ايم اين مجموعه تولیدی با بهره گیری از ماشین آلات روز و فناوری برتر خط توليد قوطي هاي سه تكه  و به کارگیری مواد اوليه مرغوب از جمله ورق آهنی قلع اندود (Tin Plate) با بالاترین استاندارد های بین المللی، نیز کنترل کیفیت جامع و دقیق محصولات، سهم قابل ملاحظه اي از توليدات خود را به برندهای غذایی صادراتی اختصاص داد.   

 مهمترين مشكلات شما براي توليد به كدام بخش مربوط بوده است؟

از مهمترين مشكلات واحدهاي صنعتي نبود نقدينگي، نوسانات نرخ ارز، شرایط سخت واردات مواد اولیه و بالا بودن بهره تسهيلات بانكي است. متاسفانه بانك ها نيز در ارایه تسهيلات به بخش خصوصي هيچگونه رغبتي نشان نمي دهند و تا کنون بيشتر توجه آنها به بخش تجارت و بازرگاني بوده است.

چه انتظاري از مسوولان مربوطه داريد؟

دولت و مسوولان بايد برای حمایت از صنعت، نقش مهمي در ترغيب عمومي به مشاركت در توليد ملی ايفا كنند. همچنین دولت باید با همکاری در زمينه شناخت جامع و دقيق صنوف، واحدهای تولیدی و صنعتي ، برداشتن موانع  پيش روي كار آفرينان و صاحبان صنایع تلاش کند و در زمینه اصلاح قوانين بانكي، بيمه اي، مالیاتی و ارزي ، ارایه تسهیلات بانکی با بهره اندک ، کمک های مالی ، تزریق سرمایه و جلب سرمایه گذاران خارجی و سوق به سوی بازارهای بین المللی، شرایط لازم را فراهم آورد تا با پشتيباني از واحدهاي تولیدی، این بخش بتواند ادامه حیات داده، رشد و توسعه يابد. 

اهداف شركت را براي سال جاري ترسيم كنيد؟

طراحی، چاپ، لاک و تولید انواع قوطی های فلزی مورد استفاده در صنایع غذایی و دارویی با ابعاد متفاوت و کیفیت برتر، از جمله خدماتی هستند که این مجموعه در سال پیش رو به مشتریان خود ارایه خواهد داد. افزایش ماشین آلات و توسعه خطوط تولید قوطی های سه تکه از دیگر فعالیت های در دست اقدام شرکت است.

رسانه ها چه نقشي در معرفي و رونق فعاليت شما دارند؟

رسانه های جمعی با در اختیارداشتن بخشی از مخاطبان، نقش عمده ای در زمینه معرفی یک صنف و واحدهای تولیدی مرتبط ایفا می کنند. نشریات تخصصی می توانند موجبات ارایه بهتر و موثرتر فعالیت های تولیدی، برندسازی، سازمان دهی و توسعه بازار هدف، در نتیجه  شتاب بخشی برای دست یابی به رونق کسب و کار را فراهم کنند.

 

تلفن: 5322830 (0112)

www.mazandcan.com