هنر بسته بندی: گروه فرانسوی Texen Group به تازگی ماشین‌های جدید CX160 شرکت KraussMaffei را برای ارتقا و بهبود فرآیند بسته‌بندی به خدمت گرفته است.

بسته بندی, ماشین الات بسته بندی, قالب گیری تزریقی, پلی استایرن, بسته بندی پلاستیکی     بسته بندی, ماشین الات بسته بندی, قالب گیری تزریقی, پلی استایرن, بسته بندی پلاستیکی

Texen Groupe یکی از بزرگترین تولیدکنندگان جهانی بسته‌بندی پلاستیکی برای محصولات آرایشی و عطر است که ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی جدید Krauss Maffei را به خط تولید خود افزوده است. سری ماشین‌های CX به وسیله ویژگی‌‌های بهبودیافته مکانیکی،‌باعث افزایش انعطاف‌پذیری در ارتقا بسته‌بندی‌های قالب‌گیری تزریقی شده است. CX Hybrid مزایای کلاچ‌های تمام هیدرولیک را با واحدهای تزریق دارای نیروی محرکه  الکتریکی درهم آمیخته است. مصرف انرژی آن کم و تراکم قدرتش بالاست. هر شفت واحد تزریق به صورت الکتریکی و مستقل از سایرین عمل می‌کند به‌گونه‌ای که قالب می‌تواند باز و بیرون‌انداز فعال شود حتی در فاز نرم‌سازی. وزن بار تا 140 گرم پلی‌استایرن را می‌توان در این دستگاه با واحدهای بزرگ تزریق تولید کرد. این دستگاه همچنین به گونه‌ای طراحی شده تا بتواند با قالب‌های چندقسمتی که از تکنیک ساندویچی استفاده می‌کند کار کند.

سیستم DMH) Dynamic Mold Heating) بخش جدایی‌ناپذیر این فناوری‌هاست. این سیستم از ترکیب مایع داغ با خنک‌کننده جلوگیری می‌کند.