کنفرانس ملی مدیریت بسته بندی, بسته بندی, شبکه طراحان گرافیک ایران, پویا گلستانه, طراحی, گرافیک, بسته بندی مواد غذایی, بسته بندی شوبنده, کنفرانس, هنر

 

هنر بسته بندی: آکادمی بين المللي اپتک هندوستان با همکاری شبکه طراحان گرافیک ایران، نخستین کنفرانس ملی مدیریت بسته بندی را در تاریخ 5 دی سال جاری با شعار ” راه حل های بازار صنعت بسته بندی و پردازش” برگزار می کند. پویا گلستانه مدیر کنفرانس در این زمینه گفت: هدف از برگزاری این کنفرانس ايجاد فرصتی است برای طرح ایده ­ها و توانمندی­ های بسته بندی کشور و نیز نگاه به آنچه در جهان امروز در حوزه­ های مذکور اتفاق می­ افتد.

وی افزود: ارزیابی وضعیت کنونی صنعت بسته­ بندی کشور و ارایه طرح های توجیهی بسته بندی از ديگر اهداف این نشست علمی– صنعتی است که امید می رود مدیران صنایع، طراحان گرافیک و فعالان صنعت بسته بندی با همفکری در این نشست و گردهمایی هایی از این قبیل بتوانند مسیرهای روشن­ تری را برای حرکت­ های آینده ترسیم کنند.

همچنین ارایه چندین سخنرانی توسط فعالان برجسته این صنعت و اساتید دانشگاه و ارایه مقالات علمی در این حوزه از جمله برنامه­ های پیش­بینی شده در این همایش یک روزه است.

وي، بيشترين ضعف بسته‌ بندي كالاهاي ايراني را در بسته ‌بندي مواد غذايي عنوان كرد و افزود: اميدواريم با ارایه آموزش‌هاي لازم در این کنفرانس اين مشكل در کشور برطرف شود.گلستانه اظهار داشت: تصاویر و فیلم های از بسته بندی های روز آمریکا در ارتباط محصولاتی چون انواع چای، بستنی، آبمیوه، شیر، ادویه، دستمال کاغذی، انواع شوینده ها مانند مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، اسپری های فلزی و پلاستیکی، شامپو صابون و انواع نرم کننده، لبنیات، انواع سس، کنسرو  و سایر مواد غذایی چون سیب زمینی قارچ گوشت و … تهیه شده است که ضمن به نمایش در آمدن آنها در کنفرانس در قالب یک  DVD  به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

قابل توجه است که از درآمد حاصله مبلغ 5 درصد به مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد ارایه می شود. علاوه بر این، در حال حاضر دو سازمان خیریه دیگر انجمن ام . اس و انجمن آلزایمر کاندید بخش حمایتی هستند که پس از انتخاب آن مجموعه در سایت کنفرانس اعلام می شود و مبلغ 5 درصد دیگر نیز به منتخب تعلق می گیرد.

برای کسب اطلاعات با شماره تلفن های دبیر خانه کنفرانس تماس حاصل فرمایید 

88313443 : تلفن

88837700 : فکس