هنر بسته بندی: “سومین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک و صنایع وابسته”  از تاریخ 12تا 15 دیماه سال جاری در محل شرکت سهامی  نمایشگاه بین المللی تهران، سالن 44 برگزار خواهد شد.  این نمایشگاه با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران، اتحادیه کشوری خشکبار، مرکز تحقیق و توسعه خشکبار، سازمان حلال جهانی، شرکت تبریز کار، خشکبار محسن و سایر مجموعه های تخصصی این صنعت برگزار می شود.

 

در دوره پیشین نمایشگاه بیش از 85 شرکت به ارایه تولیدات، محصولات و تکنولوژی های مربوطه پرداختند و همچنین سفرای کشور های تاجیکستان، اندونزی، معاونت خارجی نمایشگاه میلان ایتالیا و هیات هایی از کشور های استراليا، تايوان، چين، بلغارستان، روسيه، آلمان، تركيه نیز از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند.

 تاکنون حضور 80 شرکت تولیدی معتبر داخلی و خارجی در این نمایشگاه قطعی شده و پیش بینی می شود برگزاری نمایشگاه برای سومین دوره در نهادینه شدن این عنوان موثر باشد. شایان ذکر است خشکبار ایران از مهمترین اقلام صادرات غیر نفتی محسوب می شود و به همین دلیل رویکرد این نمایشگاه نیز تجاری و صادراتی است. این نمایشگاه از ساعت 9 الی 17 میزبان متخصصان و بازدید کنندگان خواهد بود.