هنر بسته بندی: شرکت Zitalia سازنده ماشین آلات لیبل زن، در ابداعی جدید موفق به ارایه آخرین نسل ماشین آلات لیبل زن شده که انقلابی دراین صنعت را در پی داشته است.

 

 ماشین آلات لیبل زن, servo motor, تنش وارده به لیبل, لیبل های نازک تر, برش با لیزر, تیغ برش, ماشین الات لیبل زن opp, ماشین آلات Zitalia, بطری

این شرکت با بهره گیری از سیستم servo motor در قسمت تغذیه لیبل ، تنش وارده به لیبل را به حداقل رسانده به نحوی که امکان استفاده از لیبل های نازک تر را مهیا نموده است که صرفه جویی بزرگی را در مصرف در پی دارد.

همچنین تغییر سیستم برش به برش با لیزر سبب شده تا استهلاک بسیار بالای سیستم های قدیمی در قسمت تیغ برش کاهش چشمگیری یابد. این شرکت برای نشان دادن اعتماد خود به سیستم ابداعی، در کلیه ماشین الات لیبل زن opp ، قسمت برش ( cutter ) را تا تعداد 200 میلیون بطری گارانتی می نماید.

بهره گیری از سیستم های فوق سبب شده  راندمان ماشین آلات Zitalia تا سقف 5/98 درصد مورد تضمین سازنده قرار گیرد که چنین راندمانی در مورد دستگاه های لیبل زن تاکنون سابقه نداشته است. نیل به سقف سرعت 80 هزار بطری در ساعت از دیگر مزایای سیستم فوق است.