ایرنا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: در حال حاضر 289 واحد تولیدی این استان عضو خوشه بسته‌بندی هستند.

بسته بندی, هنر, خوشه بسته بندی, شهرک های صنعتی, بسته بندی پلاستیکی, بسته بندی شیشه ای, بسته بندی فلزی,

به گزارش روابط‌عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین عبدالقهار ناصحی در جریان بازدید فعالان خوشه محصولات کنجدی یزد از بخشی از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افزود: خوشه بسته‌بندی استان قزوین به‌عنوان خوشه ملی، می‌تواند در بهبود کیفیت بسته‌بندی سایر خوشه‌های کشور اریه خدمات دهد.

وی، بازاریابی را از معضلات اساسی واحدهای تولیدی برشمرد و گفت: یکی از عوامل این مشکل به بخش بسته‌بندی برمی‌گردد که با ارتقای کیفیت و تغییر در روش‌های بسته‌بندی و استفاده از روش‌های نوین و ابتکاری می‌توان تا حدودی آن‌را برطرف کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با اشاره به این انواع بسته‌بندی پلاستیکی، شیشه‌ای و فلزی در محصولات تولیدی، بیان کرد: ارتقای کیفی بسته‌بندی کالاهای تولیدی، نقش مهمی در بازاریابی و فروش محصولات دارد که با توجه به این مهم خوشه بسته‌بندی به جمع خوشه‌های صنعتی قزوین پیوست.

وی در ادامه با اشاره به سفر تعدادی از صاحبان صنایع خوشه محصولات کنجدی یزد در قالب تور صنعتی به قزوین، گفت: این تور به منظور آشنایی صنعتگران یزد با توانمندی‌های صنعت قزوین در بخش بسته‌بندی انجام شده است.

این مسوول اضافه کرد: در طول برگزاری این تور صنعتی، فعالان حوزه محصولات کنجدی یزد با 10 واحد نمونه در حوزه صنعت بسته‌بندی در محل اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان جهت استفاده بهتر از قابلیت‌های خوشه بسته‌بندی و نحوه همکاری برای رفع مشکلات محصولات کنجدی به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

گفتنی است، در این بازدید 14 تن از مدیران و صاحبان واحدهای تولیدی عضو خوشه محصولات کنجدی یزد در قالب یک تور صنعتی از چند کارخانه مستقر در شهرک‌های صنعتی قزوین بازدید کردند.