هنر بسته بندی: گروه صنعتی مهندس جهانیان محصول جدید خود را در نمایشگاه چاپ و بسته بندی 93تهران ارایه خواهد کرد.

مدیر عامل گروه صنعتی جهانیان، با بیان این مطلب به خبرنگار ماهنامه هنر بسته بندی گفت: ارایه دستگاه جدید در نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی تهران از سیاست ها و برنامه های شرکت است که طی 16 سال حضور در این نمایشگاه تداوم داشته و خواهد داشت.

رضا جهانیان گروه صنعتی خود را تنها سازنده دستگاه سلفون کشی حرارتی نیمه اتوماتیک معرفی کرد و افزود: دستگاه سلفون کشی حرارتی نیمه اتوماتیک با مشخصات سیستم حرارتی روغنی، سیستم کنترلی PLC  با صفحه نمایشگر لمسی، سهولت در تعویض غلطک و نصب غلطک امباس، رول گیر پنوماتیک و … از جمله تولیدات این شرکت است.

وی ادامه داد: دستگاه لمینت 4/3 اتوماتیک کارتن مدل JIL-B  با تغذیه اتوماتیک کارتن و سینگل فیس مجهز به پمپ وکیوم و چسب اتوماتیک و … نیز 10 سال پیش توسط این گروه ساخته شده است.

جهانیان اضافه کرد: ما هر سال دستگاه های مدرن و جدیدی را شامل دستگاه سلفون حرارتی و سلفون معمولی بدون چسب، دستگاه سلفون کشی کاغذ و مقوا، دستگاه برش رول سینگل فیس و… را به جامعه صنعت ارایه کرده‌ایم.

وی در ادامه از حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی تبریز اظهار ناخرسندی کرد و بیان داشت: معرفی توانمندی های تولید کنندگان و صنعتگران و برآوردن نیازهای متقاضیان و مصرف کنندگان داخلی و خارجی از اهداف برگزاری نمایشگاه های تخصصی به شمار می رود که متاسفانه در نمایشگاه تبریز به هیچ وجه مورد توجه قرار نگرفته بود به طوری که حتی صاحبان صنایع بسته بندی تبریز هم در این نمایشگاه حضور نداشتند.

جهانیان، عدم تبلیغات کافی، نبود نظافت و تهویه مناسب، شرکت نکردن بازرگانان و تجار داخلی و خارجی و از همه مهمتر جانمایی نامناسب غرفه داران را از جمله معایب و نواقص نمایشگاه برشمرد و اضافه کرد: متاسفانه هدف از برگزاری این نمایشگاه فقط و فقط کسب درآمد بود و هیچ تعهدی در قبال شرکتها عملی نشد.

وی تصریح کرد: حضور در نمایشگاه تبریز را حدود 5 سال پیش تجربه کرده بودم که البته بسیار ناخوشایند و نامناسب برگزار شد اما تصورم این بود که بعد از سال ها و بر اساس تجربیات چندین ساله در نمایشگاه تغییرات مثبت و قابل توجهی ایجاد شده باشد که متاسفانه نه تنها این گونه نبود بلکه آن را بسیار بدتر و بی رونق تر نیز  دیدم، به همین دلیل تصمیم گرفتیم دیگر در نمایشگاه های شهرستانی به خصوص تبریز شرکت نکنیم.