هنر بسته بندی: گروه تولیدی جهان پلاستیک آریا از سال 68 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع فیلم شفاف و نیمهcast ، فیلم استرچ نرم و نیمه خشک به صورت P.V.C و فیلم استرچ شفاف و رنگی شروع کرد.

بسته بندی, صنعت بسته بندی, جهان پلاستیک اریا, تولید فیلم شفاف, تولید فیلم استرچ نرم, فیلم استرچ شفاف, محمد رضا نجفی مدیر عامل جهان پلاستیک اریا, تولید انواع فیلم P.V.C و PE

مدیر عامل این شرکت ضمن بیان این مطلب به خبرنگار هنر بسته بندی گفت: گروه تولیدی ما با تکیه بر نیروی جوان و تجربیات گذشته برای تولید انواع فیلم استرچ دارای کیفیت بالا و با هدف مشتری مداری گام برداشته است.

محمدرضا نجفی افزود: همچنین این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته صنعت پلاستیک، کارکنان فنی، کادری متخصص و مجرب سعی دارد تا با ارتقای محصولش نقش مهمی را در بسته بندی کشور ایفا کند.

وی ادامه داد: ازآن جایی که تولیدات این شرکت با استقبال مصرف کنندگان مواجه شده، تولید انواع فیلم P.V.C و PE با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین المللی را در دستور کار خود قراردادیم تا نیاز مصرف کنندگان داخل کشور را به بهترین نحو تامین کنیم.

وی با اشاره به این که گروه تولیدی جهان پلاستیک آریا در حال حاضر در دو شهرک صنعتی ایران مشغول فعالیت است، اظهار داشت: اشتغال زایی، ارایه محصولات با کیفیت و پیشرفت در امور فنی مربوطه از اهداف این گروه برای راه اندازی کارخانه های مذکور محسوب می شود.