هنر بسته بندی: با قالب جدید درب با ویژگی توزیع‌کننده، Jabil Packaging قادر شد تا 50درصد در هزینه محصول تمام شده صرفه‌جویی کند.

 

 

 

شرکت پیشرفت خلاقانه‌ای در تولید درب Flip-capداشته به گونه‌ای که تا 50درصد سبک‌تر از نمونه‌های سنتی شده است و برندها و خرده‌فروشان را قادر ساخته تا بتوانند به اهداف پایداری‌شان برسند. درب‌ها معمولا در موقعیت باز قالب‌گیری می‌شوند تا از شکنندگی و شکستگی لولا جلوگیری شود. طراحی جدید به درب این امکان را می‌دهد تا در موقعیت بسته قالب‌گیری شود که این کار تعداد حفره‌های قالب را به دو برابر می‌رساند و اتوماسیونی که نیاز به خم کردن لولا و بستن آن را داشت حذف می‌کند.

جنس درب از HDPE است و به همین خاطر به صورت تک لایه تولید و به بطری متصل می‌شود تا همراه با آن وارد جریان بازیافت شود. این پلتفرم جدید ضددستکاری و چکه است و مناسب برای ماست نوشیدنی، نوشیدنی‌های مقوی، ویتامین‌ها و محصولات این‌چنینی است. مدیر شرکت می‌گوید: طراحی برای پایداری عنصر اصلی در فناوری و ارتقا محصول ما بود و خوشحالیم که راهکاری جدید به خریدارانمان ارایه کرده‌ایم که می‌تواند آنها را در حذف مود اولیه اضافی کمک کند.