هنر بسته بندی: ورود به بازارهای جهانی و تبدیل شدن به یکی از قطب‌های پاکت‌سازی خاورمیانه جدی‌ترین هدف گروه صنعتی چاپ ایران زمین بوده که به‌طور یقین تحقق این امر نیازمند تلاش فراوان و سرمایه‌گذاری وسیع و حمایت دولت است.

 

 پاکت‌سازی گروه صنعتی چاپ ایران زمین, چاپ ایران زمین, بسته بندی, هنر بسته بندی, نوین پاکت, سامان گلستانیان, سیلندرسازی, طراحی, چاپ, لمینیت, پاکت‌های ایستاده, زیپ کیپ‌دار, وکیوم, بسته‌بندی قهوه, بغل‌گاست, پاکت‌های تخصصی  بسته‌بندی, چاپ هلیوگراور, فلکسوگراور,  مرکب چاپ,

مدیرعامل واحد پاکت‌سازی گروه صنعتی چاپ ایران زمین ضمن بیان این خبر به “هنر بسته بندی” گفت: هدف از احداث واحد پاکت‌سازی این گروه با نام «نوین پاکت» خدمات‌رسانی کامل‌تر درزمینه پاکت‌های وکیوم و زیپ کیپ‌دار به مشتریان بوده است.

مهندس سامان گلستانیان افزود: این شرکت قادر است از مراحل اولیه طراحی، سیلندرسازی، چاپ، لمینیت تا پاکت‌سازی را به صورت یکجا از ابتدا تا انتهای این صنعت بزرگ، برای متقاضیان فراهم کند. وی ادامه داد: شرکت ما فعالیت گسترده‌ای در زمینه تولید انواع پاکت‌های ایستاده و زیپ کیپ‌دار، وکیوم، تخصصی بسته‌بندی قهوه، بغل‌گاست و انواع پاکت‌های تخصصی  بسته‌بندی برای محصولات مختلف به صورت ساده (غیرچاپی) و چاپی را دارد.

گلستانیان، نوآوری را سرلوحه کلان گروه صنعتی ایران‌زمین عنوان کرد و اظهار داشت: هرساله شاهد تولیداتی جدید، متنوع و ایده‌های نو و جدید در بخش‌های مختلف گروه به‌ویژه قسمت پاکت‌سازی هستیم تا جایی که باور داریم فقط و فقط نوآوری است که صنعت را زنده نگه می‌دارد.

وی گفت: گروه ایران زمین تمامی خدمات مرتبط با چاپ هلیوگراور و فلکسوگراور را از تولید مرکب چاپ و سیلندر تا انتها که پاکت‌سازی است را تامین می‌کند. (نوین پاکت حلقه انتهایی این زنجیره یعنی پاکت‌سازی است).

مدیرعامل واحد پاکت‌سازی این گروه از اضافه شدن خط تولید جدید به خطوط اصلی شرکت خبر داد و بیان کرد: علاوه بر این، فضای سالن تولید نیز افزایش یافته است. قالب‌های بسیار زیادی نیز برای تکمیل فرآیند پاکت‌سازی بنا به نیاز مشتری ساخته شده که خدمات‌رسانی هر چه بهتر را تسریع می‌بخشد. از همه مهمتر خط تولیدی جدیدی نیز خریداری شده که تا تیرماه امسال آماده بهره‌برداری و تولید می‌شود. وی درخصوص عملکرد شرکت طی سال گذشته بیان داشت: ما با قدرت و با سرعت در حال توسعه هستیم ولی امیدواریم در پنج سال آینده به اهدافمان نزدیکتر بشویم.