هنر بسته بندی: سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی اصفهان با عنوان INFEX2017 از 27 تا30 بهمن سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

 

نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان, بسته بندی, INFEX2017, اتاق مشترک ایران و چین, اتاق بازرگانی اصفهان, ماشین آلات صنایع غذایی, استانداردهای جهانی نمایشگاه, محصولات صنایع غذایی,

به گزارش ستاد برگزاری INFEX2017 ، اتاق بازرگانی مشترک ایران و آلمان با اعلام حضور در این رویداد، حمایت خود را از برگزاری نمایشگاه اعلام کرده است. آثار اجرای برجام و افزایش سطح مراودات بین المللی سبب شده تا اتاق مشترک بازرگانی ایران و آلمان به نمایندگی از سوی صنایع آلمانی، با اعلام حمایت از این نمایشگاه، شرکت های آلمانی را ترغیب کند تا با حضور در این رویداد جایگاه گذشته خود را در بازار ایران باز یابند.

همچنین اتاق مشترک ایران و چین به نمایندگی از سوی بزرگترین شریک تجاری ایران با اعلام حمایت از برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان به جمع حامیان معنوی این رویداد پیوسته و اتاق بازرگانی اصفهان نیز در کنار اتاق های مذکور، در جمع حامیان معنوی این رویداد قرار گرفته است.

شایان ذکر است محصولات غذایی و کشاورزی 20 درصد از صادرات غیرنفتی کشور را به خود اختصاص داده و بر اساس آخرین اطلاعات موجود، کشورمان 225 میلیون دلار ماشین آلات صنایع غذایی وارد کرده است. استان اصفهان نیز در حوزه صنعت و کشاورزی از جایگاه ویژه ای برخوردار است که از آن جمله می توان به رتبه اول استان در ارزش سرمایه گذاری کارگاه های صنعتی کشور، رتبه اول در تعداد واحدهای مرغداری گوشتی، تولید گوشت مرغ، گوشت بوقلمون، جوجه یکروزه، و شیر خام اشاره کرد. ضمن آنکه این استان، توسعه 17 پروژه برای جذب سرمایه خارجی به ارزش بیش از 290 میلیون یورو را در دستور کار خود قرار داده است.

با توجه به موارد فوق، کارشناسان بر این باورند رویکرد جدید نمایشگاه اصفهان و توجه ویژه به استانداردهای جهانی نمایشگاه ها، رویداد مذکور را به نمایشگاهی قابل قبول در سطح منطقه تثبیت خواهد کرد که همین امر سبب شده تا شرکت های داخلی و به ویژه برندهای بین المللی از هم اکنون برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کنند.

معرفی برند”INFEX” ، آغاز مراحل اطلاع رسانی و ثبت نام نمایشگاه از خرداد ماه جاری، و همچنین توسعه زیرمجموعه های نمایشگاه در بخش های فرآوری، بسته بندی، محصولات، و خدمات، همگی نشان از عزم جدی نمایشگاه اصفهان برای ایجاد یک ابزار قدرتمند بازاریابی و توسعه فروش در حوزه محصولات صنایع غذایی و کشاورزی کشور است.

 

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اختصاصی نمایشگاه به نشانیwww.infexiran.ir  مراجعه و یا با تلفن های 32611603-031 و 31-36650430 – 031 ستاد برگزاری نمایشگاه تماس حاصل نمایند.