هنر بسته بندی: در دسرهای جدید Monte تولید شرکت Zott، بسته‌بندی نقشی مهم برعهده دارد. طعم‌ها به لطف سیستم لیوان دوحفره‌ای مدرن تازه باقی می‌مانند و کمک می‌کند تا کرم با تکه‌های میوه قبل از خوردن مخلوط شود.

بسته بندی, صنعت بسته بندی, دسر, لیوان دو حفره ای, لیبل‌زنی درون قالب, ظرف پلاستیکی, ظرف پلاستیکی که با ممبران آلومینیومی سیل شده, iml

در فواید ظرف پلاستیکی از تکنیک تزریق دیواره‌های نازک همراه با لیبل‌زنی درون قالب بهره گرفته شده که تولید گروه Weidenhammer Packaging است. لیبل‌زنی عالی دور تا دور ظرف با استفاده از تکنیک تمام پوشش که باعث می‌شود تا کناره‌ها و انتهای ظرف پلاستیکی بدون درز و بدون لبه تحت عملیات قرار گیرند انجام شده است.

مدیر Zott می‌گوید که برای آنان بسیار مهم بوده است که محتویات دو لیوان جدا از یکدیگر سرو شوند. جنس ظرف‌ها از PP باکیفیت بالاست که انعطاف‌پذیر است، به خوبی تا می‌شود و بسیار مناسب برای نمایش در یخچال فروشگاه است. ظرف پلاستیکی که با ممبران آلومینیومی سیل شده است محافظت خوبی از محصول می‌کند. لبه‌های گرد ظرف نیز باعث می‌شود تا مصرف‌کننده بتواند تا آخرین ذره دسر را با قاشق خارج کند.