هنر بسته بندی: موسسه ico-D ایکوگرادا مورد تایید Hiiibrand Awards 2015، خرسند است در جشن ششمین سال خود، مسابقات Hiiibrand Awards 2015 را برگزار کند.

 

Hiiibrand Awards 2015, شبکه طراحان گرافیک, بسته بندی, طراحی نام تجاری, شرکت های طراحی, طراحی هویت, ico-D, پویا گلستانه

مدیر عامل شرکت شبکه طراحان گرافیک، ضمن بیان این مطلب به خبرنگار ماهنامه هنر بسته بندی گفت: مسابقات Hiiibrand Awards 2015 به عنوان یک رقابت بین المللی بزرگداشت طراحی نام تجاری برگزار می شود که شرکت ها، موسسات، شرکت های طراحی، طراحان فردی و دانشجویانی که در رشته طراحی تحصیل می کنند، در سراسر جهان می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

پویا گلستانه افزود: رقابتهای Hiiibrand Awards، آثار طراحی هویت، آرم و بسته را، با هدف پیدا کردن استعدادهای طراحی فوق العاده در سراسر کشورها گرد هم می آورد و به آثار شاخص و بسیار عالی  طراحی جایزه می دهد به دلیل اینکه هدفش، پیشبرد و توسعه بیشتر طراحی نام تجاری است.

وی ادامه داد: طراحان مشهور در سطح جهانی از جمله پائولا شر، همکار ستاره پنجپر (USA)، AGI، بو لینمن، مدیر طراحی وهمکار موسس Kontrapunkt (دانمارک)، فریمن لاو، بنیانگذار استراتژیکهای خلاق KL & K، AGI (هنگ کنگ،چین،)، و جیاینگ هان، بنیانگذار طراحی و همکاران هان جیاینگ، AGI (چین) به عنوان داوران مسابقه برای انتخاب برندگان فعالیت می کنند.

برندگان، جوایز مختلف از جمله جایزه تعالی  ico-D، ، جایزه بزرگ، جایزه هیئت داوران، جوایز طلا، نقره و برنز، و جایزه شایسته تقدیر کار و فعالیت را دریافت می کنند.

گلستانه گفت: رقابت مذکور دارای سطح حرفه ای و دانشجویی است، که هر کدام از سه دسته هویت، لوگو و بسته تشکیل شده است بنابراین شرکت کنندگان از سراسر جهان می توانند آثار خود را در hiiibrand.com آپلود کنند و واجد شرایط برای رقابت در نظر گرفته شوند. همچنین تمام مطالب ارسال شده در صفحه اصلی سایت با حاشیه نویسی لازم در طول مسابقه به نمایش گذاشته خواهند شد.

وی سطح گروههای شرکت کننده در این مسابقات را شامل الف: سطح حرفه ای که آثار نامزد باید طرح هویت، لوگو و یا بسته بندی باشند، که از ژانویه ۲۰۱۳ تا دسامبر ۲۰۱۵ خلق شده اند، اما بدون محدودیت و تعداد آثار از هر کشور واجد شرایط هستند و ب: سطح دانشجویی که آثار نامزد باید طرح هویت، لوگو و یا بسته بندی باشند، که از ژانویه ۲۰۱۳ تا دسامبر ۲۰۱۵ خلق شده اند، اما بدون محدودیت کمیت. آثار از هر کشور واجد شرایط هستند. بیان کرد.

وی داوران این مسابقات را پائولا شر، ایالات متحده آمریکا، همکار ستاره پنجپر، AGI ، بو لینمن، دانمارک، مدیر طراحی و همکار موسس Kontrapunkt ،فریمن لاو، هنگ کنگ، چین، بنیانگذار استراتژیکهای خلاق KL & K، AGI ، جیاینگ هان، چین، بنیانگذار طراحی و همکاران هان جیاینگ، AGI اعلام کرد.

 وی به مهلت ارسال آثار اشاره و اضافه کرد: ارسال آثار از ژانویه ۲۰۱۶ تا ماه مه ۲۰۱۶ است. همچنین شرکت کنندگانی که آثار آنها وارد دور دوم خواهد شد در حدود مارس ۲۰۱۶ مطلع خواهند شد، و از آنها خواسته خواهد شد که برخی از اطلاعات گواهینامه را برای تایید مجدد آثار خود ارایه دهند. علاوه بر این،  فینالیست ها در پایان ماه آوریل سال ۲۰۱۶ اعلام خواهند شد. (TBD) و فهرست برنده ها در پایان ماه مه سال ۲۰۱۶ اعلام می شود. (TBD)

مدیر عامل شرکت شبکه طراحان گرافیک افزود: متقاضیان می توانند برای دریافت اطلاعات قوانین و رقابت وب سایت رسمی Hiiibrand Awards 2015 را مشاهده کنند و نمایشگاه های گذشته Hiiibrand را نیز ببینند.

وی در مورد تایید ico-D ادامه داد: هر سال، ico-D یک گروه انتخابی از فعالیتهای بین المللی که هدف ما برای ترویج ارزش طراحی را به پیش می برند تایید می کند. رویدادهای تایید شده نشان دهنده این است که آنها استانداردهای طراحی، اخلاق و عمل حرفه ای را ارتقا می دهند.

همچنین برای جوایز طراحی، تایید ico-D نشان دهنده این است که آن اثر برای پاسخگویی به بهترین رهنمودهای عمل بین المللی تحت سیاست ها و بهترین شیوه های ico-D – از جمله ترکیب هیئت منصفه، معیارهای ارزیابی و حمایت از مالکیت معنوی سازماندهی شده است.

 گلستانه در پایان افزود: متقاضیان می توانند برای دانلود کاتالوگ فراخوان ( فارسی ) روی کلید زیر کلیک کنند تمامی جداول برچسب ها و شرایط دقیق فراخوان در کاتالوگ قید شده و  همچنین برای عضویت و شرکت در رقابت های Hiiibrand Awards 2015  اقدام نمایند.

http://graphiciran.net/wp-content/uploads/2016/01/Hiiibrand-2016.pdf