هنر بسته بندی: Harper Corporation سیستم جدید QD’Ink Proofing Flat Bed Multi-Process Printing System را معرفی کرد. System QD نمونه‌های چاپی مقاوم، تکرارشدنی و قابل تکثیری ر ا برای کاربران فراهم می‌کند.

 

نمونه ساز چاپی, جوهرهای ماوراء بنفش, آب و حلال, پوشش‌دهی در فلکسو, غلتک‌های انتقال ITR, پلیت تصویری, روکش مستقیم یا افست گراور,  لیزر حکاکی شده, سیلندر آنیلوکس

QD با جوهرهای ماوراء بنفش، پایه آب و حلال، جوهر سنتی مقاومی را تولید می‌کند که هم برای ترکیب رنگ‌ها پوشش‌دهی در فلکسو، چاپ با غلتک‌های انتقال ITR استفاده می‌شود و هم برای پلیت تصویری، روکش مستقیم یا افست گراور و الگوهای تصویری. QD System برای طیف وسیعی از شرکت‌ها که به دنبال شیوه‌ای موثر هسنتد تا مقدار دقیق و قابل پیش‌بینی مایع از 10 centipoise تا بیش از 1000centipoises را به کار ببرند، مناسب است.

 Donato مدیر تولید شرکت در مورد ویژگی‌های مهم این سیستم و اینکه چگونه این سیستم می‌تواند عملیات flexographic را بهبود ببخشد، صحبت می‌کند. این سیستم، کاربردی آسان و دوامی خوب و طراحی متنوعی دارد که آنرا برای چندلایه‌ها، ایده‌آل می‌سازد. کاربران نه تنها می‌توانند مرکب‌ها و تصاویر را آزمایش کنند بلکه می‌توانند کارآیی مرکب را برای اطمینان از امنیت بررسی کنند. این یک سیستم بادوام است که سطوح سرامیکی را که با لیزر حکاکی شده بر روی پایه‌های استیل معرفی می‌کند و موجب استفاده درازمدت از آن می‌شود. چه در حکاکی‌ها از سیلندر آنیلوکس استفاده شود چه از گراور، آنها قابل تنظیم خواهند بود.