هنر بسته بندی: بیستمین دوره نمایشگاه گلفود دبی 2015، بزرگترین نمایشگاه غذایی سالانه دنیا، از تاریخ 19تا 25 بهمن 93 در مرکز نمایشگاهی این شهر برگزار شد.

35 سال تجربه مرکز تجارت جهانی دبی به کمک آمد تا بیستمین دوره این نمایشگاه پربارتر از گذشته برگزار شود.  Edward Hobartمشاور اقتصادی انگلستان در دبی که کشورش با 100 شرکت کننده در این نمایشگاه حضور داشت در این خصوص گفت: “این بزرگترین حضور انگلستان در تمامی ادوار گلفود بوده است. بسیار لذت بخش است که بسیاری از محصولات تولید کشورم را پرخریدار در بین خرده فروشان و توزیع کنندگان عمده منطقه ای می بینم.”

  Ahmed Alkhaja از مدیران ارشد  DWTCنیز با اشاره به حجم سنگین واردات در کشورهای منطقه به خصوص در زمینه پروتئین حیوانی و آب آشامیدنی، همچنین رشد فزآینده جمعیت این نمایشگاه را گامی کلیدی در پیشبرد هدف‌های فروشندگان و خریداران برشمرد.

در این دوره از گلفود بیش از 4800 شرکت به عنوان غرفه دار حضور داشتند که طبق پیش بینی‌ها در حدود 100 هزار نفر از 160 کشور دنیا را برای بازدید به دبی کشاندند. ایران همانند سال های گذشته حضوری پرشکوه و چشمگیر را در بیستمین دوره تجربه کرد. پاویون ایران واقع در بخش شمالی سالن 9، تنها سالنی که به طور اختصاصی به یک کشور اختصاص داده شده بود، با 50 غرفه آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان خود را پیش چشم خریداران قرار داد.

نشریه “هنر بسته بندی”  نیز به عنوان اسپانسر رسانه‌ای نمایشگاه، کتاب اختصاصی پاویون ایران را منتشر و در بین بازدید کنندگان توزیع کرد.